У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


що зі мною не так?

Із самого дитинства у мене були непорозуміння з мамою. Я не могла з нею відкрито поговорити на якусь тему. Мама дуже хотіла щоб я вчилась в медичному ВУЗі, я не горіла бажанням, я хотіла зовсім іншу професію, але мама цього не сприймала. Вона переконала мене йти вчитись на стоматолога, на 3-му курсі я зрозуміла що то не моє. Але думала, що як почну працювати то мені ця спеціальність сподобається, а в мене навпаки виник суцільний негатив до цієї діяльності, ну не люблю комусь щось робити, поговорити з людиною, так, а робити... Я працювала трохи, але в мене склався негативний досвід, тому закинула.
Я заміжня, в мене двоє прекрасних діточок. З чоловіком теж відносини не легкі, він працює, а я сиджу вдома. Я просто не знаю з чого мені починати і дуже хочу знайти якусь роботу, яка мені була б до душі, щоб сильно не залежати від чоловіка. Чоловік каже щоб я сиділа вдома, але діти підростуть, тому не добре буде все життя сидіти вдома. Я вважаю що жінка повинна хоч трохи працювати щоб бути серед людей, мати якусь копійку на свої потреби. З часом чоловіку набридне що я сиджу вдома, і почнуться сварки. Він потім буде кожну копійку рахувати.
Мені вже і так чоловік стільки всього наговорив, що я ще нічого не досягнула, що в мене нічого не виходить, що я все роблю не так. Він мені не допомагає з дітьми, тільки із старшою дитиною може десь поїхати чи погуляти. Коли він приходить з роботи в нас навіть немає про що поговорити, мовчимо, перекинемось самими важливими фразами і все.
Подорожувати не люблю, воно мене дуже вимучує. Я люблю тільки в межах міста десь погуляти.
В мене останнім часом якась апатія до всього. Хочу змінитись.
Вопрос от: ; Возраст: 30

29-08-2016 10:30:19Дополнение от автора
Зараз бачу проблему в собі що я замкнена в собі, коли я хочу зробити якийсь крок, мені дуже важко розповісти про це чоловікові, бо завжди боюсь що він мені відмовить в моєму бажанні, або буде сильно критикувати.


психолог онлайн
1
Александр Стегостенко
Часто буває, що без свого місця у житті, улюбленої справи, людина почуває себе нереалізованою та нещасною. Я Вам дуже співчуваю, що у важливіший момент у Вашому житті - вибір майбутньої професії, Вас не підтримали близькі люди. Але у будь-якому віці Ви маєте право знайти власні інтереси. Не будь-яку работу, а цікаву і улюблену роботу. Поки у Вас є час, почніть з пошуку хобі. Ви можете зрозуміти, що Вам дійсно цікаво. Можете починати і кидати, якщо Вам не підійде, декілька хобі. Шукайте, поки не знайдете своє. А потім і улюбленою справою можна заробляти.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня! Хочеться підтримати Вас в тій реалізації, яка вдалась - Ви заміжня жінка і мама. Це теж Ваше досягнення, про яке не слід забувати. Реалізацію можна здобути і це питання часу і бажання. Ви можете спробувати пройти певні тести профорієнтаційні, які допоможуть визначитись до чого у Вас схильність. Може поміркувати, що по душі Вам, яка діяльність захоплює, де саме себе уявляєте? Але це все слід робити з цікавістю і натхненням. Хто шукає - той знайде. А поки що відчувається розпач і Ваше особисте гноблення. Ви ніби жертва обставин, а слід виходити в активність. Чоловіку можна дати відсіч і не дозволяти говорити того, що Вам неприємно.
Бережіть себе і бажаю знайти свою справу!)

👍 рекоммендовать:

24-10-2018 15:42:53Дополнение от автора
Доброго дня! Пройшло 2 роки, на даний момент я закінчила одні курси під час відпустки по догляду за дитину і хочу продовжити рухатись далі. Маю два хобі, одне з них дизайн інтер'єрів, тому хочу рухатись в тому напрямку, йти вчитись на курси. Тепер, просто потребую підтримки. В грудні місяці треба виходити на ту роботу, яку просто ненавиджу. Хочу звільнитись з неї остаточно, щоб даремно не вбивати час. Зараз маю дуже великий тиск з боку рідних, що я наважилась на такий крок.


психолог онлайн
Доброго дня! Я дуже тішуся, що у Вас з'явилися улюблені хобі! І що Ви вирішили написати тут про це. Хочу Вас підтримати у Вашому рішенні звільнитися з роботи. Тягар, що Вас мучить, треба скинути. Коли Ви зробите цей крок, Вашим рідним нічого не залишиться як прийняти ситуацію що склалася. Удачі! ::smile::

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Психологічний аналіз творів
qr