Як жити далі

Я просто не маю сенсу жити . В мене таке відчуття що я просто існую.
Постійно не складається у відносинах їх майже взагалі немає. Робота набридла, навчання теж навіть щось нове цікаве мені стало байдужим. Я не знаю з чого почати змінювати своє життя.
Вроді би все і норм але для мене все не так. Чогось не вистачає. А зрозуміти чого не можу. А ще занадто багато різних пічальних думок.
Вопрос задан: ; Возраст: 19


консультация психолога онлайн
Здравствуйте, Оля.

Обычно такое состояние не возникает без причины. Может было что-то определенное, с чем вы можете связать появление такого состояния?

По описанию ваше состояние похоже на субдепрессию и может быть следствием хронического подавления собственных чувств, эмоций, запрещения думать что-либо. А также быть следствием личностного кризиса, когда внутренние мотивы и цели не получает поддержки извне. Что происходит или происходило с вашей эмоциональной сферой до того, как вы потеряли смысл? Поделитесь, о чем ваши печальные мысли?

С уважением, Ольга Грицкевич.


комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Оля, добрий ранок! Що трапилось перед тим, як Ви почали так себе почувати?

комментарий
рекоммендовать:

28-02-2019 22:47:10Дополнение к вопросу
Можливо мої припущення невірні. Але мені здається все пішло ще з літа. Тоді була тяжка ситуація в родині.аде все стало добре все налагодилося. Потім якось ми розійшлися з коханою людиною. Це було тяжко пережити але все пройшло. Я йому бажаю тільки всього найкращого. В мене просто пустота всередині мене нічого не радує. Мені здається що в н буденно, що толку нівчому нема. Друзі говорять цінуй те що маєш , а я по суті не ціную. Мені байдуже і як би дивно не звучало напевно впершу чергу на себе саму. Мені стає страшно. Бо треба жити далі а бажання щось робити, щось досягати немає.

28-02-2019 22:48:36Дополнение к вопросу
Мене і навчання дістало і робота. Просто знаєте ходжу аби ходити. День минув Тай добре. Раніше було багато планів а зараз пустота. Мені страшно за це все


консультация психолога онлайн
Добрий ранок! Чи є у Вас можливість попрацювати з психологом?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Оля, а що сталось із планами, які були раніше? З бажаннями, інтересами, чим раніше захоплювались? Чи є у Вашому оточенні люди, з якими Вам добре, з якими можете ділитись переживаннями і брати підтримку? Чи розглядаєте варіант звернення до психотерапевта?

комментарий
рекоммендовать:

01-03-2019 19:52:13Дополнение к вопросу
В мене були думки звернутися до психолога але щось зупиняє. Боюсь що не зрозуміє осудить. Є багато людей які самі кращі але усього їм я не можу розказати.

01-03-2019 19:53:01Дополнение к вопросу
Та нічого не сталося просто бажання пропало щось досягати.


консультация психолога онлайн
Коли людина чимось хвора, щось у неї болить, чи розумно буде терпіти біль? Можливо звернутись за допомогою буде більш здоровим способом?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
цитата:

Боюсь що не зрозуміє осудить.

Хочу підтримати Вас в тому, щоб Ви ризикнули перевірити. Насправді психолог не має осуджувати). Погляньте на коментарі отут під Вашою історією, наче ніхто не осуджувати, чи як Вам здається? Я помічаю більше інтерес і турботу про Вас..

комментарий
рекоммендовать:

02-03-2019 10:23:11Дополнение к вопросу
Дякую вам велике, ви хороші всі. Але в мене така якість є я боюсь нав'язуватися людям.


консультация психолога онлайн
Вам треба дбати про свої потреби, і це не є нав»язування себе людям! Це є абсолютно здорово! Людина, яка поважає себе та інших, турбується про себе!!!

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Як жити далі?
ответ онлайн як жити далі, замучила ностальгія?
ответ онлайн Як жити далі?
qr