Як бути?

У Психолога » Вопрос психологу » Як бути?
Доброго дня. У мене така проблема. Мене ніхто не чує, що я кажу, всі знають своє і завжди все заперечують на те що кажу. Наприклад такий випадок: коли мене вже все достало,я плачучи говорила, що саме мене достало своїй мамі, а вона каже що я її достаю і тут брат прибігає і з ненавістю: заткнись... ( достало те, що в будинку прибираю лише я і коли говориш двом братам роззуватися на порозі, або не тріпай одяг в кімнаті, або не ходи коли підлога ще мокра і т.д. вони: один або после або ще раз помиєш, а другий - доведи, наче я брешу... от таке на жаль). От саме я і жалілася мамі про це, але вона як бачучи захищає братів і каже що я її мораль читаю. Іноді мені вже здається, що мене всі ненавидять. Вирішила я ні до кого не розмовляти, сиджу собі, думаю про своє, а тут брат біжить питає де мама, а я мовчу( не знаю) а він ти язик з'їла і то з притиском так сказав і пішов. Лежу в своїй кімнаті, мама приходить і каже ти що так і лежала, як нічого не було, йдем картоплю їсти, а я мовчу, і вона пішла в сусідню кімнату де брат і тут починається лекція брата: ти нервуєш своїм поводженням, любиш щоб тобі йшли на поступки, все по твоєму має бути, ти не нормальна, тобі психолога потрібно, як інвалід, мама собі: такі вихватки і т.д. Мені дуже прикро чути такі слова і я плачу. Скажіть як мені бути? Коли як вони кажуть мовчи, і тоді коли я вже нічого не кажу, то вони відразу тобі щось робиться, та навпаки.Про мене скажу: я не люблю коли матюкаються, не люблю не справедливості, я завжди плачу від цього. Скажіть будь ласка я дійсно вже псих чи що, в чому я не права і як мені бути....
Вопрос задан: ; Возраст: 27
  понравился вопрос?   
нравится: 1 из 1 оценивших
Оценочная шкала: от 0 до 1


консультация психолога онлайн
Доброго дня!
Розумію Ваші почуття в ситуаціях повязаних з мамою і братами. Скільки Вам років? Які у Вас стосунки з мамою, братами?


комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Здравствуйте! Мне жаль, что в семье, в которой вы живете сложилась такая ситуация, что вас никто на слышит. Это, правда, не простая ситуация. Это сложная ситуация в эмоциональном и психологическом плане. Похоже у вас в семье нет взаимопонимания и возможности услышать другого человека. Услышать и понять его потребности. Похоже, такое понятие, как уважение к близкому человеку не свойственно вашей семье. Жаль, что так.
Вы указали, что ваш возраст 27 лет. Это так? Сколько лет вашим братьям? Вы старшая в семье? Как относится к вам папа?
С уважением, Елена Мороз.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Доброго дня, Кіро!::smile::
Ви молодець, що звернулися за порадою, що не тримаєте ці переживання в собі і намагаєтеся розібратися::thumbup::
Мої пропозиції наступні:
1) якби вам не було важко, відстоюйте свої кордони ( відстоювання своїх кордонів - це значить, якщо я хочу зараз лежати у себе в ліжку, то це ваше право, включили музику в навушниках і сказали, що 15 хв вас ніхто не чіпає. Згодна дуже важко так робити, але потрібно вчитися).
2) не забувайте, що всі інші члени вашої родини теж мають право на прояв своїх кордонів, мають право жити так, як вони це бачать і мають право самі нести відповідальність за своє життя.
3) нехай у вашому просторі (якщо це ваша окрема кімната або куточок) буде так, як хочете Ви, на всі інші моменти намагайтеся не витрачати свої сили.
4) займіться якимось хоббі, відволікайте себе, коли ви вдома - це дасть вам енергію на витримку себе в певних ситуаціях, а також на вихід ваших почуттів і емоцій, які ви ховаєте в середині.
5) для підтримки і розуміння можете почитати книгу Джордана Піттерсона "12 правил життя"
Якщо ваші рідні не можуть вас підтримати-не шукайте у них відповідь (думаю, що їм теж дуже важко і вони проявлять негатив не саме до вас, а до себе, що не можуть вирішити ситуацію), шукайте відповіді в собі і у психолога (при можливості і бажанні)::thumbup::::thumbup::::
Сили і натхнення ВАМ!Кіро, у вас все вийде::thumbup::

комментарий
рекоммендовать:

25-04-2020 15:10:11Дополнение к вопросу
Дякую за відповіді. Я наймолодша в сім'ї, тата немає вже 2 роки(

25-04-2020 15:13:42Дополнение к вопросу
Так, мені 27 років


консультация психолога онлайн
Вы младшая в семье, вам 27 лет и папы нет в живых уже 2 года. Переживаете смерть отца? Какие у вас были с ним отношения? Расскажите, пожалуйста.
С уважением, Елена Мороз.

комментарий
рекоммендовать:

25-04-2020 15:27:02Дополнение к вопросу
З татом наче нормальні відносини були, просто майже 6 років його не було, був на заробітках. І я привикла більше до мами, все їй розказувала (про свої проблеми, успіхи і т.д.) Звичайно сумую за татом...

25-04-2020 15:28:55Дополнение к вопросу
Марина Луценко, дякую за рекомендацію книги, обов'язково прочитаю)


консультация психолога онлайн
Вы привыкли больше к маме, все ей рассказывали о своих проблемах и успехах. Скажите, сколько лет вашим братьям? Они женаты, были женаты? Вы сами работаете или учитесь? Как вы ведёте семейный бюджет? Он у вас общий или у каждого свой?
С уважением, Елена Мороз

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Вы не авторизированы! Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным на портале. Автору придёт ссылка на Вашу страницу пользователя, откуда он сможет отправить Вам сообщение.


Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Як бути з образами від рідних?
ответ онлайн Як бути (зараз вагітна в 16)
ответ онлайн Як бути в такій ситуації?
qr