У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Панічна атака, коли залишаюсь сама

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Страхи, тревоги, фобии » Панічна атака, коли залишаюсь сама
Доброго дня.Я вже існую 4 роки,дуже багато хворію,і розумію,що винна сама .Я боюся залишатися сама вдома,коли хтось кудись відключається,мені робиться погано,починають трястись руки і хочу бігти туди,де є люди.При чому,завжди поряд є дитина,логічно що не сама.Боюсь стояти в церкві,у великій кількості людей, зразу думаю,що впаду в обморок,боюся захворіти .Це мені мішаж справді жити . Я б хотіла почати працювати з психологом,готова платити кошти,лиш би помогли мені .Я відчуваю себе на 70 років,колись була супер активна,а тепер мені страшно,шо зі мною сталося .
Вопрос от: ; Возраст: 25

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрый день!
У Вас запрос на терапию. Вы раньше обращались к врачу за консультацией?

👍 рекоммендовать:

12-05-2020 17:18:21Дополнение от автора
Ні,я ніколи не зверталась до психолога,в мене плачебна ситуація?


психолог онлайн
Доброго дня, Марічка.
Скажіть, будь ласка, у Вас цей стан вже триває чотири роки, проте Ви і досі не звернулися до психолога-психотерапевта. Чому? Що Вам заважало? І що Вас спонукало написати саме зараз?
Чи сталися з Вами за ці 4-5 років якісь стресові події, кардинальні зміни? Які у Вас стосунки з чоловіком, дитиною і батьками? Чи Ви з дитинства є тривожною особою?
Ви молодець, що взяли відповідальність за своє психологічне благополуччя і хочете звернутися до психолога-психотерапевта на індивідуальну консультацію, бо у Вашому випадку потрібно проаналізувати всі фактори, що вплинули на Ваш стан для того, щоб ефективно її пропрацювати.
цитата:

Ні,я ніколи не зверталась до психолога,в мене плачебна ситуація?

До психолога звертаються люди із різними життєвими ситуаціями. Якщо Ваш стан вже заважає нормальному функціонуванню, то потрібно звернутися до психолога-психотерапевта індивідуально.
Крім цього, якщо у Вас настільки підвищенна тривожність, то варто також звернутися до психіатра, щоб він підібрав Вам заспокійливе (під Вашу конституцію, випадок і т. д.).

Ответ отредактирован автором 12-05-2020 17:59:33


👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів

12-05-2020 18:03:36Дополнение от автора
Цей стан розпочався зі стресової ситуації,я не люблю чоловіка маму,вона ніколи нам не допомагала,мої батьки завжди казали в яку погану сім'ю я попала,'погана'- втому випадку,що не допомагає з дитиною.Ми живемо окремо,я ,чоловік і дитина 4 роки,часто сварюся з чоловіком,не приділяє мені уваги,робота і робота,часто не хочу інтимних мтосунків,бо вічно щось болить .Я з дитинства сильна панікерша,я не можу зрозуміти причину свого стану,куди копати ,щоб зрозуміти.Реально мені допомогти!?


психолог онлайн
Доброго дня. Це запрос на довгострокову терапію, можливо знадобиться консультація психіатра, щоб призначити підтримку ліками. Що сталося 4 роки тому? Щось передувало початку такого стану?

👍 рекоммендовать:

12-05-2020 18:07:53Дополнение от автора
Не можу вам відповісти,після одруження все змінилося,кардинальні зміни трапилися 5 січня 2017 р,з цього моменту почалося все,я просто не виходжу зі стану хвороби,я вже об'їздила масу лікарів,всі кажуть,що здорова .Просто вмить життя перевернулася,а причини не можу зрозуміти


психолог онлайн
цитата:

Реально мені допомогти!?

Вам цілком реально допомогти. Головне, щоб Ви звернулися до психолога-психотерапевта і психіатра та співпрацювали з ними (майте на увазі, що процес буде досить тривалим). Помітно, що у Вашому житті є безліч стресу, болі та фрустрації. Із психологом-психотерапевтом Ви розкладете "все по поличкам" та зрозумієте, що надалі пропрацьовувати (помітно, що є проблеми із чоловіком та ще й вплив його мами), а з психіатром Ви оберете оптимальне заспокійливе.

Бажаю Вам знайти хороших спеціалістів та пропрацювати Вашу проблему (а я бачу, що Ви вже готові на довготривалу терапію). Вірю у Вас, удачі!

Ответ отредактирован автором 12-05-2020 18:26:57


👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

27-04-2020 Как быть
Психологічний аналіз творів
Зеркало для героя
фільмЗеркало для героя теми: війна отцы и дети война

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

qr