У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Змінився настрій

Є хлопець ,який старший на рік,ми разом рік і один місяць,у нього останній курс,і він каже що диплом наврятчи отримає,так як у нього безліч боргів,але що мене лякає,він каже що готується до арміі,а потім що не знає що буде яи додому повернеться до себе яи в Київ,але дивно він мене любить,турбується,допомагає,але чому він хоче додому повернутись,недавно казав геть інше,ніби додому не буде повертатись,
Вопрос от: ; Возраст: 20

24-05-2020 14:28:14Дополнение от автора
Далі коли мені стало сумно і я почала поакати він почав мене заспокоювати ,мені здається він не знає що хоче ,боюсь шт сьогодні він каже одне ,а завтра буде геть інше


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Здрастуйте))
Скажіть партнеру щиро про свої сумніви!!! Поговоріть відверто. У вашому юному віці у людей ще цілком імовірна відсутність чіткого життєвого плану. Прислухайтесь до себе, до своїх потреб, проаналізуйте та співставте свою внутрішню реальність ( почуття, емоції, потреби) з зовнішніми об'єктивними фактами ( чи зможе ця людина реально задовільняти ваші внутрішні потреби, чи під силу вам жити у здогадках того, що йому хочеться), а тоді прийміть доросле рішення.
У вашому посланні не сформоване питання. Сподіваюсь, що моя відповідь була максимально наближена до того, що вам хотілось запитати.
Будьте здорові!

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 15:09:00Дополнение от автора
Доброго дня,розмлвляла,казала що хвилююсь,ну що відповів-заспокоює,каже що буде зі мною

24-05-2020 15:10:54Дополнение от автора
Ну в мене питання були як заспокоітись,і що це означає,те щл він в планах непостійний але любить мене


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Тоді почитайте моє послання уважно починаючи з "Прислухайтесь до себе....."
А краще зверніться до спеціаліста і проговоріть усе!

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Добрый день!
Если у Вас есть какие-то сомнения в отношениях, то лучше это обсудить с ним и спросить о его планах, о том, как Вы это видите. Возможно, что у каждого из Вас есть определенные планы, но Вы это не обсуждаете

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Доброго дня
Корисним буде в такому випадку обговорити як ваш хлопець і як ви бачите своє життя, наприклад, через 5 років. так ви зможете краще зрозуміти, чи вам "по дорозі".

Взагалі, вашу тривогу і сумніви можна зрозуміти. Ви обоє дуже молоді і армія, розлука є неабияким випробуванням для кожного з вас і для ваших стосунків. це нормально хвилюватися і обговорювати своє майбутнє.

Загалом, ви описали свою ситуацію і почуття, пов'язані з нею. Але ви не написали питання, чого вам хочеться, у зв'язку з цим і якої допомоги ви очікуєте від психологів.
Постарайтеся поставити конкретне запитання

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 15:53:26Дополнение от автора
Доброго дня Соломія,він недавно запитував у мене,що я планую робити після навчання,але тоді я не розуміла чому він це питає,в чому моє питання,не можу зрозіміти,ніби любить мене,але каже додому поіду через хвилину уже буду з тобою,часто змінює свої плани


психолог онлайн
Це чудово, що вас хлопець про це питав. Отже він серйозно ставить до свого майбутнього і намагається планувати життя.
Питання ви так і не поставили. Я бачу, що ви не розумієте, але не розумію, про що ви питаєте.

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 16:04:52Дополнение от автора
Гаразд,моє запитання в тому як заспокоітись і як розібратись в цій ситуаціі,мені здавалось дивним,що він мене лююить,але з іншого боку каже поїду додому а через хвилину змінює своі плани,каже залишиться зі мною,непостійний,в деяких моментах мене хвилює те що він мені обіцяє зараз щось,а потім може передумати


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Думаю, що у вашого хлопця так само багато сумнівів і хвилювань як у вас. Ви хочете від нього чітких планів, обіцянок і стабільності, а він не може вам зараз цього дати, бо сам ще не знає, що буде далі. Тому він говорить те, що ви хочете чути, щоб ви перестали тиснути і заспокоїлися. йому самому важко, а тут ще ви засмучуєтеся і треба вас заспокоювати. Думаю, майбутнє ваших стосунків багато в чому буде залежати від того, чи зможете ви зрозуміти і підтримати хлопця в побудові і реалізації планів на майбутнє.
Чи буде мати ваш хлопець де жити в києві після повернення з армії, щоб вам обіцяти, що точно повернеться одразу до києва а не додому. Яка в нього вдома ситуація? Чи не має він обов'язків там, що його туди прив'язують?

Чому взагалі ви пов'язуєте те, що хлопець може повернутися додому з розривом стосунків. він може жити вдома, але стосунки у вас триватимуть? Можливо він запросить вас переїхати до нього.

Постарайтесь підтримати хлопця у період очікування великих змін. може він вам не каже, але йому теж страшно

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 17:10:35Дополнение от автора
коли я спитала чи можк бути таке що тебе батьки заберть додому,але він відповів ні,я туди не хочу і там немає роботи,хтозна,просто 1 рік -знаючі його ще може щось прийти в голову і він злякаєтсья


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Будуючи стосунки, варто враховувати реальний матеріальний стан і фінасові можливості, а не опиратися тільки на власні бажання і мрії.
Дорослу людину ніхто не може кудись «забрати» без її бажання.

Ще одне питання. Ви впевнені, що справді мрієте поєднати своє життя з хлопцем, знаючи, що «йому може щось прийти в голову і він злякається»? А якщо йому щось прийде в голову і він злякається, наприклад, коли ви будете вагітна? На такі речі варто звертати увагу і уважно дивитися, поки ще вас нічого серйозного не пов’язує. Бо ви будете жити з таким чоловіком, який він зараз хлопець.

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 17:29:09Дополнение от автора
Так впевнена

24-05-2020 17:31:17Дополнение от автора
«враховувати реальний матеріальний стан і фінасові можливості»що ви маєте на увазі?


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
То якщо ви впевнені, то значить, що ви свого хлопця з такими особливостями приймаєте і знаєте що робити, вмієте з такими ситуаціями справлятися.

Маю на увазі, що ваш хлопець може непокоїтися про те, чи зможе фінансово справитися, тому йому складно щось вам пообіцяти. Якщо він зараз вчиться в університеті, то ймовірно, йому батьки допомагають з винаймом житла. Після університету батьки цього робити, швидше за все, не захочуть, доведеться самостійно. А це не так і легко.

👍 рекоммендовать:

24-05-2020 17:45:24Дополнение от автора
ДЯкую пояснили,нешодавно при розмові з ним,він хвилюючим голосом сказав скоро»мені доведеться стати самостійним хлопцем»

24-05-2020 17:47:23Дополнение от автора
А також казав шо хвилюється нащод майбутнього


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Те, що він нічого не обіцяє і хвилюється щодо майбутнього - чудовий знак. Отже, він не голослівна і відповідальна людина. Не хоче обіцяти, якщо не впевнений. Погодьтеся, що було б гірше, якби він просто пообіцяв, щоб ви відчепилися, а там- будь, що буде. В його віці і ситуаціі абсолютно нормально не бути впевненим у майбутньому і шукати себе.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Психологічний аналіз творів
Нехай щастить, Лео Ґранде
фільмНехай щастить, Лео Ґранде теми: сексуальність внутрішній конфлікт прийняття себе
Меланхолія
фільмМеланхолія теми: депресія психоанализ родители и дети
qr