ƒ≥ти... ƒружба... ¬≥дносини... ѕочутт€...

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » ƒ≥ти... ƒружба... ¬≥дносини... ѕочутт€...
ƒоброњ ноч≥. ” мене Ї донечка 6 рок≥в, цього року п≥шла у перший клас. јдаптац≥€ триваЇ... ўо можна порадити дитин≥, вона ц≥лий день ходить сумна бо њњ подруга, а дружить вона з одн≥Їю такою тихенькою спок≥йною д≥вчинкою... захвор≥ла ≥ не ходить до школи ≥ вона залишилась одна, немаЇ з ким дружити ≥ бавитись каже. ¬загал≥ дитина мо€ в садочок не ходила, це њњ перший соц≥альний досв≥д, вона н≥коли не образить ≥ншого ≥ т . ƒ, але ж д≥ти р≥зн≥ Ї вона чуЇ у школ≥ багато неприЇмних ≥ жахливих сл≥в, дуже хвилюЇтьс€ стосовно цього. ≤нколи розказувала, що хтось њњ штовхнув, а € питаю а ти що, а вона н≥чого.... ѕрикро, € розум≥ю, що це питанн€ до мене, але €к зараз
1.допомогти дитин≥ навч. дружити та заводити нових друз≥в
2.€к навчити дитину захиститись, у дома вона ≥нша ≥ в≥дпов≥ла б одразу, €кщо њй щось не подобаЇтьс€, можливо бо знаЇ, що на нењ н≥хто не насварить за це, не образить.
¬ажко бачу € дитин≥, у дома вона була з нами оточена любов'ю та турботою, а тут.... –≥зн≥ ситуац≥њ бувають . ƒл€ прикладу ц≥лий день њњ бол≥ла голова говорила,бо десь €кийсь хлопчик з класу сказав, що 'в≥друбаЇ њй пальц≥' ну це жах зв≥сно ≥ дитина ходила ≥ хвилювалась з цього приводу.
ƒ€кую за рекомендац≥њ.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 28


консультаци€ психолога онлайн
 атерина, соц≥ал≥зац≥€ уе завжди випробуванн€, а дл€ дитини що не ходила в садок, це подв≥йне навантаженн€.
ƒ≥йсно бувають р≥зн≥ ситуац≥њ.
ƒ≥ти вчатьс€ товаришувати, про€вл€ють себе по р≥зному.
≤ тут важливий ваш позитивний настр≥й ≥ п≥дтримка.
—пробуйте на приклад≥ ≥грашок, л€лькового театру роз≥грати р≥зн≥ ситуац≥њ, щоб донька мала певну модель повед≥нки, зрозум≥ла що буваЇ ≥ головне €к реагувати, €к вести себе.
¬ажливо також п≥дтримати комун≥кативн≥ навички.
–екомендую вам под≥литис€ своњм прикладом.
–озкаж≥ть €к ви проходили так≥ ситуац≥њ у дитинств≥, €к заводили дружбу, €к також соромились але все р≥вно сп≥лкувалис€.
Ќу ≥ найголовн≥ше дитина маЇ розум≥ти що у будь €кому випадку ви њњ п≥дтримаЇте , найголовн≥ше це тепл≥ ≥ дов≥рлив≥ стосунки.
якщо дуже складно адаптуватис€ можете звернутис€ до дит€чого психолога, щоб глибше загл€нули у проблематику.

комментарий
рекоммендовать:

18-11-2020 23:30:45ƒополнение к вопросу
ƒ€кую.


консультаци€ психолога онлайн
ѕопробуйте отдать ребенка на какие-то секции, которые ей будут по душе. ќбычно дл€ деток - это отдушина и возможность найти друзей по интересам. ј еще вам бы хорошо самой подружитьс€ с мамой из ее класса и приглашать друг друга в гости, так и дети подружатс€.
“ерпени€ вам и выносливости вашей дочке!

комментарий
рекоммендовать:

19-11-2020 07:17:27ƒополнение к вопросу
ƒ€кую


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго часу доби! –озум≥ю ¬аше занепокоЇнн€ та хвилюванн€. «араз ¬аш≥й дитин≥ нелегко, але ¬и можете њй допомогти! ƒуже важливо збер≥гати сам≥й спок≥й, позитивно налаштуватись, адже ¬аш емоц≥йний стан дитина дуже в≥дчуваЇ (€кщо буде в≥дчувати ≥ бачити ¬аш неспок≥й њњ тривожн≥сть ще б≥льше посилюватиметьс€). ѕрид≥л€йте дитин≥ увагу, обов'€зково розпитуйте €к пройшов њњ день ( не лише що њњ засмутило, а й що порадувало, що нового д≥зналас€). ƒл€ полегшенн€ адаптац≥њ грайтес€ "у школу", програвайте вс≥ хвилююч≥ моменти ≥ можлив≥ вар≥анти виходу з тривожних ситуац≥й. ѕеред сном можете розпов≥сти казку про улюблену тваринку ¬ашоњ дитини, €ка вже стала дорослою ≥ п≥шла до школи, про те €к≥ пригоди њњ там чекали, про те €к вона зустр≥ла там нових друз≥в ≥ т. д.  р≥м того, звичайно, важливо не перенавантажувати дитину, збер≥гати режим дн€. ¬≥рю, що у ¬ас все вийде, удач≥ ¬ам!

комментарий
рекоммендовать:

19-11-2020 19:06:11ƒополнение к вопросу
ƒ€кую.

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr