У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Не можу наважитися на розлучення

Ми разом більше 10 років, одружені майже 3роки, маємо донечку 2,5роки. З самого початку я сумнівалася в стосунках, але думала що все пройде, далі все зміниться на краще. Почала жити з ним скоріше через його маму, а не через те що ми чи він так вирішив. Він психологічно не врівноважена людина, часто зривається на мені, може принизити, робити поламати речі які навколо попадаються під руку, в інший час він дуже добрий і старається загладити провину, але через те що мені боляче коли він себе так веде, я довго його не можу пробачити і він знову нервує. Раніше я пробачала і коли мирилися все повторюється і зараз такий момент що всією своєю поведінкою ( не агресивною) провокую його кинути мене, чи знайти іншу. Я бачу як від цього ми страждаємо обоє, але закінчити це все не вистачає духу. Чому?
Вопрос от: ; Возраст: 25

Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.


психолог онлайн
1
Анна Георгиевна Бельдий
Добрый вечер!
Возможно, что стоит разобраться в своих отношениях и обратиться к специалисту. Вы готовы начать свою жизнь без этого человека?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Добрий вечір!
Схоже, що, крім негативних сторін в ваших стосунках, є ще й якась цінність для вас цих стосунків, яку ви боїтеся втратити.
Що зміниться у вашому житті, якщо в ній не буде вашого чоловіка? Що ви тоді будете відчувати?

👍 рекоммендовать:

13-02-2021 21:07:49Дополнение от автора
Доброго вечора! Дякую за відповідь!
Якщо не буде чоловіка в моєму житті, мені стане важче матеріально, прийдеться всі витрати за житло і так далі взяти на себе.
Мені стане морально легше, але не факт, боюсь, що буду відчувати провину і переживати, щоб він не скоїв суїциду (в бажанні якого багато разів зізнавався і погрожував, якщо піду від нього)
Чи готова я жити без нього..?! В цьому і хочу розібратися..

Виберіть психолога для консультування з приводу розриву відносин, розлучення


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
цитата:

Він психологічно не врівноважена людина, часто зривається на мені, може принизити, робити поламати речі які навколо попадаються під руку, в інший час він дуже добрий і старається загладити провину, але через те що мені боляче коли він себе так веде, я довго його не можу пробачити і він знову нервує.

Ваша донька є свідком цих конфліктів?
цитата:

Чи готова я жити без нього..?! В цьому і хочу розібратися..

З таким запитом краще звернутися до психотерапевта на консультацію. Це б допомогло вам прояснити мотиви.
цитата:

Якщо не буде чоловіка в моєму житті, мені стане важче матеріально, прийдеться всі витрати за житло і так далі взяти на себе.

Чи ваші близькі можу вам допомогти?👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
А можете сформулювати чого вам не вистачає у відносинах з чоловіком? Яка ваша потреба не задовольняється . Чому сваритесь? З вашого опису нічого не зрозуміло.
Є спільне оточення?
Як ви спілкуєтесь на самоті?
Що один для одного робите? Чуєте один одного?
Є спільні цілі, мрії на майбутнє ?
Вони у вас однакові , чи різні?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
"і погрожував, якщо піду від нього"
Здається, у вас дуже бурхливі взаємини, і, мабуть, чоловік маніпулює вами, викликаючи у вас почуття провини. Але ж в чому саме ви винні? В тому, що хочете від нього піти? Але ж ви вільна людина, маєте право.
"Чи готова я жити без нього..?! В цьому і хочу розібратися.."
Добре, це можна пропрацювати в межах індивідуальної зустрічі.


👍 рекоммендовать:

13-02-2021 22:20:42Дополнение от автора
У відносинах мені не вистачає поваги, розуміння, він не підтримує мої інтереси негативно критикує, наприклад те що я дивлюся в ютубі, чи яке я хочу кіно подивитися, я тепер стараюся, щоб він не чув і не бачив, що я дивлюся і чим цікавлюся, тому що знаю і не хочу слухати цю негативну реакцію.
Ми майже ніколи не ходили на побачення чи в кіно, чи кудись разом, зараз вже такого й бажання немає, але хотілося б. Немає спільних тем для розмови.
Коли хочу якісь обговорити глобальні сімейні питання, у відповідь чую реакцію роздратування і не бажання вирішувати ці проблеми чи питання. Через це і не можемо ставити якісь спільні цілі чи щось планувати, що мені теж хотілося б.
Він довго не може знаходитися поряд і в нормальному настрої.
Спільне оточення - це тільки родичі по святам.
Він надмірно споживає алкоголь, хоть і ходить на роботу, але всеодно це неприємно бачити і відчувати цей перегар.
Він говорить, що його поведінка така, тому що в нього немає сексу кожен день, а мені цього сексу і не хочеться, тільки не розумію чи тільки з ним, чи взагалі.
Розумію те, що нам не разом як пара потрібно йти до психолога, а по одинці розібратися зі своїми внутрішніми конфліктами. Але він цього не розуміє, не вірить, що це допоможе

Не думаю, що близькі зможуть матеріально допомогти, в них своїх проблем вистачає

13-02-2021 22:27:21Дополнение от автора
Так донька бачить його таку поведінку, він ні краплі не соромиться перед нею так себе вести. Я йому говорю, що при ній так себе вести не потрібно, він не чує. А розумію, що це одна із причин для розриву таких стосунків. Не хочу, щоб донька бачила і думала що це нормальне відношення чоловіка

13-02-2021 22:30:36Дополнение от автора
Зараз ми спимо окремо, так як коли дитина тільки народилася, вона спала з нами, вона йому заважала висипатися і він сам перейшов спати на кухню. Мабуть вже рік чи півтора там спить


психолог онлайн
1
Ольга Владимировна Головченко
Якщо ви вирішите піти, вам буде до кого звернутись за підтримкою. Ваші батьки можуть вам допомогти. Ситуація дійсно не проста якщо є алкоголь (залежність). Тоді лишатись чи іти вам доведеться вирішити від чистого серця, найкращий радник ви сама. І ви праві на 100 % кожен повинен розібратись зі своїми внутрішніми конфліктами.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Ситуація у вас склалася складна, співчуваю вам.
Ви найкраще знаєте, який вибір здійснити. Залишитися в сім'ї чи розлучитися, кожне з цих рішень матиме свою ціну.
цитата:

Розумію те, що нам не разом як пара потрібно йти до психолога, а по одинці розібратися зі своїми внутрішніми конфліктами. Але він цього не розуміє, не вірить, що це допоможе

Ви можете спробувати парну терапію, вона допомагає налагодити стосунок. Але парна чи індивідуальна терапія не працюватиме, якщо клієнт не готовий до змін.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Анна Георгиевна Бельдий
Ребёнок должен спать отдельно, а родители вместе. Если у Вас есть сложности в понимании, то конечно это может отразиться и на Вашей интимной жизни. Вы говорите, что муж может манипулировать Вами, если поднимается вопрос развода. Бывает так, что часто наши детские проблемы тянутся за нами во взрослую жизнь и переносятся на партнёра

👍 рекоммендовать:

14-02-2021 15:15:38Дополнение от автора
Дякую всім вам за підтримку і допомогу!

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Жизнь после разрыва отношений Жизнь после разрыва отношений

Процесс проживания тяжелого расставания или потери, проходит через определенные этапы, которые закономерно следуют один за другим.

Разрыв с партнером. Что это и с чем его едят? Разрыв с партнером. Что это и с чем его едят?

Проживание разрыва с любимым человеком ВСЕГДА проходит по одному и тому же сценарию. Стадии расставания и как их пережить. Завершение отношений – один из видов потерь.

Развод: между травмой и надеждой Развод: между травмой и надеждой

Расставание – это не только судьба детей, родители которых разводятся. Расставание определяет ход развития каждого человека...

Вас бросил муж? И слава богу! Вас бросил муж? И слава богу!

Ответьте на вопрос: «Для чего мне нужен муж?». Выпишите все ответы в столбик так, чтобы справа осталось место. Как только ответы на этот вопрос закончатся...

Когда нужно отпустить любовь Когда нужно отпустить любовь

Что делать, если любимый/ая ушел/ла? Как отпустить человека, которого любишь из своей жизни? С чего начать, чтобы помочь себе пережить расставание?

qr