як повернути д≥вчину?

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » як повернути д≥вчину?
«устр≥чались з д≥вчиною, все було чудово, але в один момент по€вивс€ колишн≥й ≥ все п≥шло по наклон≥й, роз≥йшлись, ми говорили не один раз але конкретики не було, пот≥м вона сказала що прийн€ла р≥шенн€ ≥ маЇ до нього почутт€ але € дл€ нењ важливий ≥ вона хоче бути поруч але €к друг, говорили в живу ≥ на де€к≥ моњ запитанн€ вона не давала в≥дпов≥д≥, сп≥льн≥ друз≥ кажуть, що в нењ таке буваЇ, що вона це н≥би спец≥ально робить, € њњ люблю ≥ хочу повернути але вже не знаю що робити.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 24

19-02-2021 17:06:03ƒополнение к вопросу
≤ в даний пер≥од в мене тривога, хвилюванн€, переживанн€, ≥ €кась нав≥ть мала депрес≥€ була, вс≥ думки т≥льки про нењ одну, ≥ важко забути ≥ боротись теж


консультаци€ психолога онлайн
добрый день! —ожалею, что вам приходитс€ проходить через такой опыт, к тому же без объ€снений и конкретики..  онечно, € не знаю, какими были ваши отношени€, проговаривали ли вы планы на будущее, либо девушка изначально не была настроена так же серьезно как вы. ¬ы спрашиваете как вернуть еЄ? Ќо хотите ли вы вернуть еЄ, либо хотите скорее избавитьс€ от т€желого нав€зчивого состо€ни€? Ёто не игра слов, поскольку вопрос "вернуть кого-то" - им может быть уместно было бы задаватьс€ партнеру, который провинилс€ и ощущает ответственность за напр€жение в отношени€х, а так - отношени€ они дл€ двоих. ћожет быть девушка подсознательно боитс€ сближени€, либо просто пон€ла что не хочет отношений сейчас но не может сформулировать это? ¬ариантов много. ∆елаю вам поскорее избавитьс€ от непри€тного состо€ни€ и открыть сердце дл€ хороших впечатлений!

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий веч≥р.
¬аш≥ д≥њ залежать в≥д результату, €кий би ви хот≥ли отримати.
¬и написали, що вона повернулась до бувшого? „и готов≥ ви витримувати такий нездоровий р≥вень конкуренц≥њ? јдже це може статись знову?
„и обговорювали ви з нею про своњ в≥дносини. ўо дл€ кожного з вас в≥дносини, ви д≥лились? ≤ взагал≥, €ке почутт€ переважаЇ, коли хочете њњ повернути?
¬аше доповненн€ до написаного. “акий емоц≥йний стан при розрив≥ стосунк≥в Ї ц≥лком нормальним. ¬ психолог≥њ розрив в≥днос€ть до втрат. ≤ проживаЇтьс€ нашим орган≥змом ≥ псих≥кою, €к втрата.
јле тут Ї п≥дводний кам≥нь) ‘≥зична дистанц≥€- це не завжди емоц≥йний розрив. ≤нколи люди вже не пара, але емоц≥йно ще не зак≥нчили стосунки.
ј також мо€ порада, коли не знаЇте що робити ≥ Ї тривого. «упин≥тьс€. «верн≥ть увагу на своњ в≥дчутт€. «аземл≥тьс€. ƒл€ цього корисн≥ ф≥зичн≥ вправи ≥ увага до свого т≥ла. ¬ тривоз≥ часто люди робл€ть несв≥дом≥, непотр≥бн≥, непродуман≥ реч≥. ƒайте соб≥ час. ѕотурбуйтесь про себе

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒоброго дн€! ƒружби м≥ж ж≥нкою та чолов≥ком апр≥ор≥ не буваЇ. “ому те, що д≥вчина ¬ам пропонуЇ, це намаганн€ "всид≥ти на двох ст≥льц€х" одномоментно... ѕо-друге, ¬ас влаштовуЇ, що ¬ами керують €к мар≥онеткою? јдже, вона ¬ами ман≥пулюЇ, бо в≥дчуваЇ ¬ашу залежн≥сть... Ќ≥хто не знаЇ кому ≥ з ким судилос€ бути в житт≥, але €кщо ¬и хочете, щоб принаймн≥ вона ¬ас стала поважати, дайте њй твердо зрозум≥ти, що на других рол€х бути ¬и не згодн≥... јле майте на уваз≥, що вона може вибрати того хлопц€... ј з часом знову приб≥гти до ¬ас... ¬изначтесь, ¬и готов≥ бути тим, об кого перепрошую, "стануть витирати ноги"? ∆≥нки не любл€ть тих, ким можна керувати... як на мене ¬аша проблема не в сам≥й д≥вчин≥, а у ¬ас! Ќавч≥тьс€ бути самодостатн≥м. ¬ам потр≥бно внутр≥шньо стати незалежним... ј дл€ цього потр≥бн≥ сили... д≥вчина не може бути точкою опори, €к власне ≥ люба ≥нша людина, тому що вс≥ недосконал≥, ≥ вс≥ можуть повести себе, м'€ко кажучи, некоректно... ¬ам потр≥бно навчитис€ спиратис€ на себе... ≤ саме дл€ цього ≥снуЇ ≥ндив≥дуальна робота з психологом.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

вона сказала що прийн€ла р≥шенн€ ≥ маЇ до нього почутт€ але € дл€ нењ важливий ≥ вона хоче бути поруч але €к друг, говорили в живу ≥ на де€к≥ моњ запитанн€ вона не давала в≥дпов≥д≥

¬аша д≥вчина вже озвучила свою позиц≥ю стосовно того, €к вона до ¬ас нараз≥ ставитьс€ ≥ до €кого формату сп≥лкуванн€ готова.
якщо у ¬ас залишилис€ питанн€ до нењ, ¬и можете з нею њх обговорити. јле варто бути готовим до будь-€коњ в≥дпов≥д≥ д≥вчини, нав≥ть €кщо це буде в≥дмова у романтичних стосунках.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
цитата:

вона сказала що прийн€ла р≥шенн€ ≥ маЇ до нього почутт€ але € дл€ нењ важливий ≥ вона хоче бути поруч але €к друг,

ƒобрий веч≥р!
Ќапевно у д≥вчини Ї почутт€ до колишнього, ≥ вони сильн≥ш≥ н≥ж до ¬ас, таке буваЇ. ћожливо д≥вчина так говорить, про друга, щоб не образити, в≥дштовхуючи.
цитата:

€ њњ люблю ≥ хочу повернути але вже не знаю що робити.

ћожливо, треба в≥дпустити. Ѕути вам разом, чи н≥, вир≥шуЇ вона у даному випадку.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрий ранок! ћи не можемо впливати на ≥нших людей - стосунок будувати мають бажати обидв≥ сторони. ўо думаЇте про це?

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

¬ы можете предложить автору этого вопроса пообщатьс€

ќтправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

¬ы не авторизированы! „тобы отправить автору этого вопроса предложение пообщатьс€, ¬ам нужно быть авторизированным на портале. јвтору придЄт ссылка на ¬ашу страницу пользовател€, откуда он сможет отправить ¬ам сообщение.


 омментарии посетителей

≈щЄ нет комментариев.

„тобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr