У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


....

Я хочу померти
Мені погано я не можу так більше я не хочу себе різати я не хочу бути клоуном я не хочу терпіти свою матір і батьків я хочу нормальну зовнішність фігуру я хочу вбивати людей я ненавижу людей я хочу бити людей у мене пасивна агресія, тяжка депресія, шизофренія, РПП, і багато чого але мені тільки 16 я не хочу щоб так все було я хочу бути счасливою але у мене нічого не виходить я нічого не розумію я не знаю хто я я ненавижу все і себе ким я стала своє все життя, я не бачу сенсу життя с такими проблемами я боюся нашкодити комусь або я помру або я вбью людину я не знаю я не можу мені погано допоможіть я не хочу щоб так все було я хочу .. я вже не знаю що я хочу, я просто.. просто зробіть щось зі мною
Питання від: ; Вік: 16

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.


психолог онлайн
цитата:

шизофренія

Этот диагноз Вам поставил психиатр?
Вы наблюдаетесь у врача?
Получаете ли сейчас лечение?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день! По-перше, зрозумійте все можна виправити, у вас мало досвіду і відсутня підтримка, але ви звернулися за допомогою, це добре. По-друге, агресія – це енергія, без якої неможливо вижити, нам потрібна агресія, її треба направити в необхідне русло. Пасивна агресія - – це наслідок невираженої агресії та накопичених образ. Її складно відстежити, тут вам потрібен психолог. Далі: практикуйте усвідомленість. Коли негативні емоції накочуються хвилею, спробуйте покопатися в собі, що конкретно було причиною. Зупиняйте себе від генералізації і накручування – це глухий кут. Генералізуючи, ви звалюєте все в одну купу. Обговорити кожен випадок треба окремо.
Є багато центрів безкоштовної психологічної допомоги, зверніться до них, чим скоріше, тим краще. Удачі!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Виталий Викторович Бондарчук
Даша,добрый день! Хочу вам помочь, если ваши родители согласятся. Без оплаты.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Гипноз - мифы и правда

Что такое гипноз. Все ли люди подвержены гипнозу. В одинаковой ли степени.

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.

висловилося: 13

Рекомендуємо

Тест на Соціальний Вік (Дитина - Підліток - Родитель) Тест на Соціальний Вік (Дитина - Підліток - Родитель)

Короткий опитувальник «Ваш соціальний вік», який дозволить визначити, хто ви за шкалою Дитина - Підліток - Батько. А може й взагалі - Патріарх? Це різновид тесту на ступінь ментальної зрілості особистості.

Як знайти свій метод психотерапії? Позитивна терапія за Носсратом Пезешкіаном. Як знайти свій метод психотерапії? Позитивна терапія за Носсратом Пезешкіаном.

Нині, коли протокол допомоги при багатьох захворюваннях включає не лише пігулки, а й необхідність працювати з психотерапевтом, постає питання: а як же обрати з тих методів, які затвердив МОЗ України як методи з доведеною ефективністю?

Почуй своє дитя! Почуй своє дитя!

Ви напевно зустрічали людей, які перебільшено прагнуть бути вільними та незалежними. Але насправді вони просто уникають занадто близьких людських стосунків. Вони або ніяк не вибудують партнерства, або в партнерстві з ними ви відчуваєте дистанцію...

Проблема затримки еякуляції і шлях її вирішення  Проблема затримки еякуляції і шлях її вирішення

Стереотипно прийнято вважати, що у чоловіків в сексі типовою проблемою є передчасна еякуляція і «золотим стандартом сексуального задоволення» в парі начебто вважається здатність чоловіка «довго не кінчати». Однак проблема затримки еякуляції існує

qr