У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як жити в самоті

Доброго дня! Мені 34 роки, але я себе почуваю дуже самотньо. Я завжди знаходжусь вдома, бо безробітна. В мене немає родичів, друзів, нікого з ким можна було б просто поспілкуватися. Як навчитися жити і самоті і не думати про це?
Питання від: ; Вік: 34

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
цитата:

Як навчитися жити і самоті і не думати про це?

Зачем Вам учиться этому?
цитата:

Я завжди знаходжусь вдома, бо безробітна.

У Вас есть заболевание, которое не позволяет Вам работать?
Или по какой причине Вас не интересует вопрос "как найти работу"?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрый день!
Скажите, а по какой причине Вы живете одна? Что у Вас происходит в жизни? Почему Вы не работаете? Были ли раньше у Вас друзья? Как Вы думаете, что Вам мешает их завести?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Як навчитися жити і самоті і не думати про це?

Це єдине, чого Ви прагнете? Адже, навіть живучи на самоті, не обійтись без зусиль для заробітку коштів на власне існування.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу пошуку сенсу існування людини, ососбистісних смислів, прагнень, устремлінь


консультация психолога
Доброго вечора! А ви б хотіли , щоб у вас були друзі? Можливо є сенс подумати, як задовольнити свої потреби у спілкуванні.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго!
А куди ж поділися всі родичі? І де друзі?
І з ким Ви живете зараз? Якщо сама і безробітна, то за що живете? В кого берете гроші?
І далі, навіть якщо безробітна, то ніщо ж не заважає Вам виходити на вулицю і спілкуватися з людьми - сусідами наприклад.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітаю.. Мені дуже шкода що ви переживаєте ці важкі часи на самоті. Скажіть, чи хвилювало вас питання "самотності" - раніше? Чи ви зверталися до психотерапевта? Можна відчувати себе зовсім самотнім і серед купи людей, навіть серед близьких родичив. Що найбільше турбує вас? Які це почуття? Як ви звикли допомогти собі, коли стає гірше?
Самотність - як це частково філософське питання. Але якщо сам стан турбує вас, і ви шукаєте вихід - тоді ви вже на правильному шляху. І ви знайшли проблему. Бажаю вам мудрості і терпіння. І мирного неба, звісно.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Депп проти Херд (2023)
фільмДепп проти Херд (2023) теми: жертва насильство суспільство
Сквозь снег (2013)
фільмСквозь снег (2013) теми: відносини отношения сепарация
Молоко скорби (2009)
фільмМолоко скорби (2009) теми: горе меланхолия утрата

Рекомендуємо

Экзистенциальный кризис Экзистенциальный кризис

Что представляет собой экзистенциальный кризис? Любой экзистенциальный кризис начинается с того момента,  когда человек задумывается ...

Пустота и экзистенциальный вакуум: перспективы экзистенциальной терапии Пустота и экзистенциальный вакуум: перспективы экзистенциальной терапии

В процессе экзистенциального анализа жизни зависимых людей неизбежно обнажались проблемы бесцельности и бессмысленности их существования...

5 самых горьких сожалений умирающих людей 5 самых горьких сожалений умирающих людей

Список наиболее часто выражаемых на смертном одре сожалений. Живете ли вы сегодня так, как действительно хотите? Медсестра Бронни Уэр много лет проработала ухаживая за умирающими людьми и составила список наиболее часто высказываемых сожалений.

qr