Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
«Найсмішніше бажання — це бажання подобатися всім.»
Питання від: nani22 Вік: 16

С чем это связано и как от этого избавиться?

<p>Когда думаю о прошлом чувствую душевную боль. Это происходит почти каждый день. Не важно о чём вспоминаю, о хорошем или плохом, всё равно больно. Чувство будто всё плохо и мне будто скучно жить (даже если всё хорошо). Всегда хочется чего-то большего от жизни. Будто всегда есть что-то большее, лучше, но этого не достичь потому что это настолько что-то неописуемое что сложно даже представить... Я даже не знаю как это правильно объяснить.</p>
...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.

Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.

Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.

У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.

Відповіді психологів

Доповнення від автора питання ·
Ещё я думаю что я в каком-то в сериале... Будто я главная героиня в жизни, на планете. И когда я так думаю, кажется что все проблемы из-за которых я переживаю- не проблемы, типо их же создавали для меня, почему я должна это решать.
Добрий день!
Ваші відчуття від проживання минулого можуть бути пов’язані з певними подіями, які відбувались в той період, таким чином тіло повертається в ті переживання. Чи було тоді щось через що тіло згадує це?
Те, що ви описуєте ніби ви головна героїня, називається романтизацією життя, це цілком нормально в вашому віці, це залежить від гормонів, тому емоції і проживання кожного дня є такими яскравими. Інше питання чи комфортно вам зараз в цьому? Якщо так далі буде продовжуватись, то краще це питання підняти з психологом, адже відчуття відповідальності за своє життя є дуже важливим й несе за собою більшу частину всіх можливих проблем.
...
Доповнення від автора питання ·

↩ Реакція на відповідь № 329397 для Аліна Юріївна Ярова

"Чи було тоді щось через що тіло згадує це?" Да было, у меня постоянно что-то в жизни происходит, а потом вспоминать больно.
"Інше питання чи комфортно вам зараз в цьому?" Не могу сказать что мне так комфортно.
Есть ещё проблема... Я думаю что я почти всегда права. Ну оно так и выходит, потому что я в основном доказываю свою правоту. Но проблема в том, что я думаю что самая умная, и каждый раз когда кому-то довожу свою правоту, внутри подтверждается то что я самая умная. И меня раздражает когда со мной спорят...
А що поганого в тому, що ви вважаєте себе розумною?) Інше питання як ви це доносите в спілкуванні з людьми, як вони це розуміють. Як саме виражається ваше роздратування та якими емоціями супроводжується? Якщо вас це турбує та викликає дискомфорт, то все про що ви питаєте можна вирішити при роботі з психологом, причому достатньо швидко. У форматі форуму, нажаль, це дуже важко розібрати
...
Це питання архівовано. Нові відповіді більше не приймаються.
Увійдіть або зареєструйтеся, щоб відповісти.
Хочете зараз безкоштовно поставити питання психологу онлайн?