У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Все дратує, після пологова депресія, проблеми з чоловіком.

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Вагітність, пологи, материнство » Все дратує, після пологова депресія, проблеми з чоловіком.
Стан повного незадоволення життям, розчарування, відсутність розуміння зі сторони близьких та чоловіка. Складне материнство, я просто не можу прийняти те що я мама( мене дратує власна дитина.
Постійні думки про розлучення .
Параноя та через мірне бажання чистоти( почуваюсь грізною). Агресія яку я не можу контролювати і втома від того що я постійно всім незадоволена.
Питання від: ; Вік: 24

подобається: 1 з 1

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Татьяна Штапова
цитата:

ВСЕ ДРАТУЄ, ПІСЛЯ ПОЛОГОВА ДЕПРЕСІЯ, ПРОБЛЕМИ З ЧОЛОВІКОМ.

Міє, прийміть мої слова співчуття і підтримки. На жаль, з мамами інколи таке трапляється.
Проте слід ставитись до теперішнього перебігу подій як до тимчасового явища. І прискорити його завершення може співпраця з психологом.

Ви зазначили, що переживаєте період післяпологової депресії. Поясніть, будь ласка, на чому базується такий висновок? Чи були Ви у лікаря? Хто визначив діагноз?
цитата:

Агресія яку я не можу контролювати і втома від того що я постійно всім незадоволена.

З наведеного можна зрозуміти, що витрачаєте енергію на спроби контролю того, що дратує. Це Вас виснажує. Ви втомлюєтесь і не маєте сили жити далі спокійно і врівноважено ставитись до людей і подій.
Складових невдолоення досить багато - поведінка чоловіка та близьких, нерозуміння Вас, розчарування життям і складний перебіг материнства.
Тому потрібно уважно і обережно, крок за кроком з'ясовувати причини невдоволення. і працювати над їх усуненням.
Якою мамою себе бачили до пологів?
Чи допомагають Вам близькі в догляді за дитиною?
В чому саме вбачаєте розбіжності між Вами та близькими?
Нарешті, яким бачити вихід із такої ситуації?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день! Це добре, що ви усвідомлюєте, що у вас післяпологова депресія - складне поєднання фізіологічних, емоційних та поведінкових змін, які відбуваються в окремих жінок після пологів (в середньому кожна п’ята мама). Важливо знати, що післяпологова депресія (відчуття байдужості, гніву; сильна втома та виснаження, відчуття, що нічого не приносить задоволення та радості; агресія; часті зміни настрою та ін.)— це захворювання, яке піддається лікуванню, і яке не є проявом слабкості або характеру. Для допомоги вам передовсім потрібна професійна допомога та підтримка близьких.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Як допомогти дитині підготуватися до народження молодшого брата чи сестри

Як повідомити дитині новину про очікування другої дитини? Як підтримати старшу дитину, коли в родині з'являється молодша? Як допомогти старшій дитині відчувати себе важливою? Чи має старша дитина допомагати по догляду за молодшою? Якщо так, то як допомогти старшій дитині прийняти нову відповідальність та розв

висловилося: 1

Інтерв'ю з психологами Подготовка семьи к появлению первенца

Почему рождение ребенка у пары психологи называют кризисом? Ведь в народе, наоборот, нередко считается, что ребенок укрепляет семью, крепче связывает супругов... Где в идеале должен спать ребенок?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Партнёрские роды

Стоит ли идти на роды вместе с мужем? Может ли мужчина получить психотравму вследствие присутствия на родах?

висловилося: 7

Рекомендуємо

Мать - одиночка. Ребенок или аборт? Мать - одиночка. Ребенок или аборт?

Женщину, принимающую самостоятельное решение о рождении ребенка, хочется поддержать тем, что она будет права в любом случае, какой бы выбор ни сделала. Потому что правильных решений в данной ситуации нет. Есть много точек зрения на эту тему

Эмоциональное выгорание мам Эмоциональное выгорание мам

Эмоциональное выгорание мамы - как распознать? Эмоциональному выгоранию больше всего подвержены люди помогающих профессий - доктора, психологи, учителя, работники социальных служб и… мамы.

Когда беременность не наступает, или как заметить черную гориллу Когда беременность не наступает, или как заметить черную гориллу

Знаете как работает функция репродукции человека? Как у животных. Размножение возможно в комфортных и безопасных условиях окружающей среды.

Чому чоловіки не горять бажанням возитися з немовлям? Чому чоловіки не горять бажанням возитися з немовлям?

Лише невелика кількість майбутніх батьків згадають про практичну допомогу по догляду за дитиною, про намір розвивати спадкоємця, грати з ним вже з народження, - і тим паче небагато реально цим займатимуться.

qr