У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Проблеми з Батьками і школою

Я вчуся в 7 класі і в мене дуже погані бали виправити я їх не можу як не старалася і міняла школу репетитори були . Но ч не можу потягнути шкільну всю програму . Зараз мені вже 3 день батьки мені кажуть що я тупа і у 8 класі я буду екстерном дома і в цей час на базарі яблука продавати . Я не знаю що мені робити до того як прийшли мамі бали в мене з мамою були дуже класні відносини.
Питання від: ; Вік: 12

Тест на самооценку.


психолог онлайн
1
Светлана Владимировна Киселевская
Доброго дня.
Яке у вас питання до психологів?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Здравствуйте!
Я предполагаю может и не все предметы так тяжело даются? Есть те которые нравятся? Может Ваши родители требуют того, что Вам тяжело им дать? Нужно поговорить с родителями и объяснится, что Вам скорей тяжело усвоить такую нагрузку, но все таки там где Вы сильны по предметам, Вы могли бы и акцентировать внимание.
Может и Вам не хватает внимания и поддержки.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня, ви переживаєте за стосунки з мамою і це нормально. Ви не хочете аби ваші оцінки впливали на мамин настрій, але мама хвилюється за вас, і не знає іншого способу, як це виказати, окрім образ.
Спробуйте зрозуміти, що ваші оцінки це не показник вашої роботи, взагалі не буває лише відмінників і не завжди відмінник - це 100% успішна людина у майбутньому. Більш важливі речі, це ваш харатер, ваше розуміння цілей, ваша наполегливість і працьовитість, ваша гнучкість психіки, пристосування до змін і багато багато іншого. Але легчше іноді батькам побачити оцінки і нібито оцінити тупа дитина чи розумна і тим паче рівень інтелекту, який не прокачаєш у школі. Тому, подумайте, що вам подобається вчити, що вам ЦІКАВО? Що у вас виходить і зосередьтесь на цьому.

Відредаговано автором 02-03-2023 13:39:48


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу самооцінки та впевненості в собі, відчуття власної гідності та цінності, любові до себе


психолог онлайн
Доброго дня, чи є у вас в школі психолог чи соціальний педагог, яких би можна було б залучити для допомоги вам у відновленні відносин з батьками? Можливо є інші родичі чи дорослі з вашого оточення, які б могли надати вам підтримку у цій ситуації, стати на ваш бік. Якщо я правильно зрозуміла, ви побоюєтеся, що мама втілить свої погрози щодо вашої форми навчання у життя, та вас НІХТО не може примусити до праці у цьому разі. Якщо це станеться, ви маєте право звернутися за допомогою і захисту себе від незаконної експлуатації в органи опіки та піклування, центри безоплатної правової допомоги, службу у справах дітей чи центр соціальних служб за місцем проживання.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Я не знаю що мені робити

Вам нужна консультация психолога.
Однако специалисты не имеют права работать с Вами без согласия родителей, потому что Вам нет 18 лет.

Попробуйте обратиться к школьному психологу, если родители не захотят Вам помочь.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

04-09-2022 Тяжело
Психологічний аналіз творів
13 ПРИЧИН ЧОМУ
фільм13 ПРИЧИН ЧОМУ теми: підлітки одиночество смерть
Моя жизнь
фільмМоя жизнь теми: горе умирание горе
Трясовиння (Топи, 2021)
фільмТрясовиння (Топи, 2021) теми: вибір безсвідоме ідентифікація з агресором

Рекомендуємо

Уверенность в себе Уверенность в себе

Неуверенность в себе. Что такое подлинная уверенность? Независимость от мнения окружающих? Самостоятельность? Уверенность – это вера в подлинное Я, вера в себя. Про эффект самозванца.

5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас

Ложные убеждения о самооценке, вроде «высокая самооценка — это нарциссизм». Самооценку принято делить на высокую и низкую, адекватную и неадекватную. Миф первый — бывает завышенная и заниженная самооценка.

Тест на самооценку (Тест Сонерсен) Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

Принятие и самооценка Принятие и самооценка

О самооценке и принятии сейчас не говорит только ленивый. Всем хочется видеть рядом с собой сдержанных, спокойных, щедрых, благородных, а вернее, удобных людей. С ними ведь спокойно: они не позарятся на чужое, не проагрессируют и предпочтут ваши инт

qr