У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Питання сексуального характеру

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Сексуальність » Питання сексуального характеру
Маю напружений психічний стан, проблеми зі сном,нерви,стрес,чи мастурбація час від часу допоможе зняти цю напругу та розслабити організм?
Чи є потреба в такому стані користати з неї,чи по впливає краще на здоровʼя в загальному ?
Питання від: ; Вік: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрий день.
цитата:

Маю напружений психічний стан, проблеми зі сном,нерви,стрес,

Я правильно розумію, що ви хочете справитися з вищезазначеним напруженням за допомогою мастурбації? І Вам потрібен дозвіл від психологів?

👍 радити психолога:

11-04-2023 18:39:47Доповнення від автора
Добрий вечір,не дозвіл та це не спосіб вийти,але чи це краще повпливає і чи було би корисніше?


психолог онлайн
Да,
цитата:

мастурбація

кратковременно
цитата:

допоможе зняти напругу та розслабити організм


Но не уберет ваш
цитата:

напружений психічний стан

цитата:

нерви, стрес

и не решит проблемы со
цитата:

сном


Для всего этого нужна индивидуальная психотерапия.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу сексуальних проблем різного характеру, які призводять до невдоволеності сексуальним життям


психолог онлайн
Добрий ранок!
цитата:

Маю напружений психічний стан, проблеми зі сном,нерви,стрес,чи мастурбація час від часу допоможе зняти цю напругу та розслабити організм?

Я так розумію, що ви ще не спробували "чародійну" силу цього екзотичного методу покращення психічного стану. Правильно? То що заважає провести експеримент? Чи, може, ви боїтесь якихось негативних наслідків?

Взагалі-то цікаво - на сайт психологів зайшли і спитали про умовно пігулку. А чому б не звернутись до спеціаліста індивідуально і не отримати допомогу щодо свого стану по суті?!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Мастурбація може бути одним зі способів зняти напругу та розслабити організм, однак вона не є єдиним або універсальним рішенням для проблем з психічним станом, сном, нервами та стресом. Важливо розуміти, що мастурбація не є ліками, а лише тимчасовим засобом зняття напруги. Крім того, залежність від мастурбації може бути шкідливою для здоров'я, якщо вона використовується як єдиний спосіб релаксувати.

У разі проблем з психічним станом, сном, нервами та стресом, краще звернутися до кваліфікованого фахівця, такого як психолог або психіатр, для отримання професійної допомоги та рекомендацій щодо різних методів лікування та зняття напруги.

👍 радити психолога:


консультация психолога
Доброго дня! Мастурбація чи секс можуть допомагати зняти напругу. Але тимчасово. В таких станах, як ви описуєте, необхідно звернутися за допомогою до психолога/психотерапевта, щоб виявити причини і знайти рішення, що з вами відбувається і як можна вам допомогти.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня. Мастурбація на деякий час частково розлабить тіло, але не позбавить напруги, стесу та проблем зі сном.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Жмот (2016)
фільмЖмот (2016) теми: прийняття себе отношения родители и дети
Сквозь снег (2013)
фільмСквозь снег (2013) теми: відносини отношения сепарация

Рекомендуємо

Притяженья больше нет…а ведь мечтали, что на всю жизнь! Притяженья больше нет…а ведь мечтали, что на всю жизнь!

Большинство семейных пар со временем сталкиваются с проблемой скуки, однообразия и даже нежелания интимных отношений. Уже наизусть знаешь все привычки и родинки на теле некогда любимого, не осталось ничего неизведанного, непрожитого и непрочувствован

Пропало сексуальное желание к мужу! Что делать? Пропало сексуальное желание к мужу! Что делать?

Все чаще женщины, которые приходят работать с семейными проблемами, отмечают отсутствие сексуального желания к своему мужу. Психологические причины отсутствия сексуального желания к мужу в процессе семейной жизни. Как вернуть сексуальное желание к мужу?

«Я люблю своего партнера, но не хочу секса с ним». Куда ушло влечение? «Я люблю своего партнера, но не хочу секса с ним». Куда ушло влечение?

Одно из частых обращений супружеских пар на консультацию - недостаточное или отсутствие сексуального влечения к своему партнеру. Желание может угасать у обоих одновременно или интерес пропадает только у одного партнера.

qr