У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Що робити якщо не можеш вступити в стосунки?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Що робити якщо не можеш вступити в стосунки?
Коли я дізнаюсь що мої почуття взаємні, людина якій я признавалась перестає мені подобатись. Зараз таких людей багато де називають - літромантиками.
Питання від: ; Вік: 16

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
1
Валентина Віталіївна Гриценко
Не варто поспішати з висновками, а тим більше приписувати себе до тієї чи іншої умовної групи людей. Варто заглибитись індивідуально саме у Вашу ситуацію.
Скажіть будь ласка, якими були відносини між батьками?
Що Вас лякає у відносинах, що може статися?

👍 радити психолога:

23-05-2023 23:52:28Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 343459 для Віталій Вікторович

Мої батьки розведені, з батьком майже не спілкуюсь. Я не знаю чого я боюсь, просто коли людина відповідає взаємністю, починаю помічати всі її недоліки, і вже ніяких стосунків не хочеться, пропадають всі позитивні емоції до цієї людини.


психолог онлайн
Що Ви пропонуєте?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Валентина Віталіївна Гриценко
Як Ви розумієте, я не дарма задав Вам запитання про відносини між батьками.
Якщо почуття невзаємні, то і немає сенсу боятися стосунків. Але якщо виявилося, що почуття все ж таки взаємні - наступним логічним етапом є саме стосунки, яких Ви підсвідомо боїтеся. Але якщо не буде стосунків, не буде можливого майбутнього болю і розчарування. Тому спрацьовує психологічна захисна реакція і людина починає здаватися не такою вже й привабливою, щоб було варто з нею розвивати серйозні відносини

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Твій щасливий одяг
книгаТвій щасливий одяг теми: вибір принятие себя психотерапия
Чорнобиль (2019)
фільмЧорнобиль (2019) теми: горе горе психика

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr