У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чоловік замінив усе життя

Два роки тому почали ми зустрічатися, дуже швидко зʼїхались і жили разом з його мамою. З моменту нашого знайомства я нічого не бачу перед собою окрім нього, я навіть майже не з ким не спілкуюсь. Втратила інтерес до всього, лиш би бути з ним поруч. Але у нього є звички з якими я не можу миритись і ми часто сваримось, але завжди миримось. Це дивно, але я як біля нього дуже сильно стомлюсь, навіть, якщо нічого не робила. Були у нас такі ситуації, що я хотіла розірвати відносини, але не можу, кожного разу повертаю і відчуваю себе без нього неповноцінною. Мій чоловік чекає дива і майже не прикладає ніяких зусиль, для покращення життя, а я завжди його за це пиляю. Ми обидва чекаємо кінця війни, щоб бути поруч і будувати своє майбутнє, але можна так і чекати, а життя минає. Хочу повернутися до нього, бо він не може виїхати за кордон.
Питання від: ; Вік: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго вечора
З вашого питання багато чого не зрозуміло. Чи одружені ви з чоловіком? Чому живете не разом?

Якої допомоги ви очікуєте від психологів?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Ви залежні психологічно від свого чоловіка і це не є чимось здоровим. Пиляння, повертання та інші дивні сімейні сценарії, а також вампіричне втомлення (від втрати енергії) поряд з чоловіком, могло б змусити Вас замислитись про необхідність закінчення таких стосунків, але ж навпаки, Ви думаєте і мрієте про життя разом...
І що Ви думаєте про все це?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Павел Леонидович Басанский
Доброго ранку!
цитата:

Хочу повернутися до нього, бо він не може виїхати за кордон.

Зрозуміло, що зараз ви знаходитесь в різних країнах. І сумуєте, мрієте про закінчення війни і воз'днання. Правильно?
От тільки до чого повертатись?
Якщо до цього
цитата:

З моменту нашого знайомства я нічого не бачу перед собою окрім нього, я навіть майже не з ким не спілкуюсь. Втратила інтерес до всього, лиш би бути з ним поруч.

, то що отримаєте в результаті? Знову злиття з чоловіком? Знову втрату себе?
Напевно, ваш спосіб побудови близькості на те і розрахований. А по-іношому ви не знаєте. Може, навіть і не здогадуєтесь. А якщо здогадуєтесь, то лякаєтесь, бо не впевнені в собі.

Може до цього мрієте повернутись.
цитата:

у нього є звички з якими я не можу миритись

Припустимо, ну а далі що? Які варіанти?
цитата:

Були у нас такі ситуації, що я хотіла розірвати відносини, але не можу, кожного разу повертаю і відчуваю себе без нього неповноцінною.

Остання частина речення дає ключ до розуміння проблеми. До речі, цей же ключ підходить до її вирішення. Коли людина відчуває себе неповноцінною, то вона і стосунки може створювати такі ж самі - неповноцінні.

Тому розгляньте можливість звернення до психолога, аби разом з ним пройти шлях повернення собі відчуття самоцінності, гідності і самоповаги.


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу емоційних залежностей (від людей, відносин), поведінкових залежностей (ігроманія, шопоголізм, переїдання) тощо


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

Хочу повернутися до нього, бо він не може виїхати за кордон.

Вам что-то мешает осуществить то, что вы хотите?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Захищаючи Джейкоба
фільмЗахищаючи Джейкоба теми: депресія магичесское мышление
«Страшные сказки»
фільм«Страшные сказки» теми: материнство вік инициация

Рекомендуємо

Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости? Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости?

Лудомания – азартные игры. Эротическая, любовная и сексуальная зависимость. Трудоголизм. Шопоголизм. Интернет –зависимость. Пищевая зависимость. Клептомания. Чаще всего психическая зависимость является основой зависимого поведения и именно из-за психической зависимости случаются рецидивы.

В плену зависимых отношений В плену зависимых отношений

Если вы хотите для себя понять, находитесь ли вы в зависимых отношениях или нет, пройдите опрос на признаки зависимых отношений. В чём отличия здоровых отношений и зависимых.

Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании? Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании?

В отношении игромании, лудомании существует много мнений – одни говорят, что игры улучшают реакцию, повышают скорость принятия решений, улучшают навыки коммуникации в случае онлайн игр, развивают логику, обучают долгосрочному планированию...

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

Контрзависимость. «Холодный» человек. Контрзависимость. «Холодный» человек.

Очень много сказано о созависимости и намного меньше о контрзависимости. Контрзависимые люди более жёсткие и закрытые, они бояться оказаться в эмоциональной связи с другим человеком, поэтому стараются постоянно отстраняться. Завершение отношений

Созависимость. Часть первая. Созависимость. Часть первая.

Ссозависимость — это патологическое состояние, характеризующееся глубокой поглощённостью и сильной эмоциональной, социальной или даже физической зависимостью от другого человека. Созависимый человек плохо думает о себе от словосочетания «не умеет»

qr