У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


біди з головою

Маю декілька проблем з якими не в силах сама розібратися:
1. У мене є проблеми з агресією. Я дуже часто злюся на людей, на навколишній світ. Це заважає жити мені та іншим людям, я б навіть сказала що вони страждають від моєї грубості, жорстокості та навіть часом неадекватної поведінки. Не маю поняття з чим би це могло бути пов'язано. Що б ви могли порадити мені у цьому випадку?
2. Все моє життя супроводжується постійною тривогою та нав'язливими думками. Навіть якщо я намагаюся відволіктися ці думки не зникають. Вони стосуються абсолютно усього що зі мною відбувається у житті. У мене враження наче мій мозок не вміє не думати про щось. Я постійно усе перевіряю по 5-7 разів. Чи вимкнула світло, плиту, воду, якісь прилади і тд. Не можу заспокоїтись доки не перепровірю це досить велику кількість разів, щоб упевнитись що все дійсно в порядку.
3. Проблеми з сприйняттям свого тіла. Я б сказала що ненавиджу його. Постійно обмежую себе в їжі, щоб не потовстішати, і приймаю таблетки щоб схуднути. Не можу нормально сприймати людей що худіші за мене. Одразу з'являється заздрість і ненависть по відношенню до них.
4. Я вважаю себе поганою людиною. Думаю що маю зникнути (померти) тому що погані люди не заслуговують на існування. Вони тільки псують іншим людям життя, отруюють його.
Питання від: ; Вік: 18

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

Маю декілька проблем

Вы что-нибудь уже делали, чтобы с этим
цитата:

розібратися

?
Вы обращались к врачу?

👍 радити психолога:


психолог онлайн

👍 краща відповідь!

1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Зменшити ризик спалахів агресії та розібратися з її природою можна за допомогою довгострокової психотерапії. У здорових людей спалахи агресії є реакцією захисту або тієї чи іншої форми фрустрації. Так само напади агресії, що повторюється, можуть супроводжувати певним психічним порушенням, що знаходяться в смузі пограничних станів. За зовнішньою агресією часто стоїть внутрішній страх, захований дуже глибоко і його слід шукати в дитинстві, десь там був негативний досвід, який змушує людину вороже реагувати на те, що відбувається в сьогоденні, як превентивний захист.
Ще ви пишете про високий рівень у вас тривоги, невпевненості та аутоагресії, це все великі теми з якими можна буде розібратися в особистій довготривалій псіхотерапії.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку!
цитата:

БІДИ З ГОЛОВОЮ

Хочу спитати, чи помічають і як ставляться до Ваших проблем рідні та близькі?
До речі, що можете розповісти про стосунки з ними?
цитата:

Я вважаю себе поганою людиною.

Відколи почали такою себе вважати? Упевнений, що в пологовому будинку і деякий час після нього негативного ставлення до себе не було.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу складнощів в розумінні своїх потреб, бажань, вчинків та прийняття рішень


психолог онлайн
1
Ірина Новітна
Доброго дня.

Напевне, Вам дуже важко справлятись з цими переживаннями. І хотілось би якось полегшити чи допомогти Вам з цим, але в такому форматі - не уявляю це можливим.

Ви вже наважились звернутись тут за підтримкю і допомогою, і якщо у Вас є на це ресурси і сили, краще опрацьовувати це індивідуально з терапевтом.
На кожен з пунктів можна декілька листів написати, але наскільки це ефективно.
Бажаю Вам сил і наснаги!

👍 радити психолога:

14-09-2023 19:19:17Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 350476 для Светлана Владимировна

Не зверталася. Взагалі то я боюся психологів, тому мені було важко наважитись написати сюди.

14-09-2023 19:26:47Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 350491 для Владимир Анатольевич

Рідні про все знають, я жила з ними довгий час, але вони до цього звикли і не звертають увагу. Єдина людина з якою я постійно сварилася через мою поведінку це мій батько. Він не сприймав це і не хотів розуміти.
Поганою людиною я вважаю себе тому що мені постійно на це вказують інші люди. Не дають забути мені про мої помилки чи погані вчинки у минулому.


психолог онлайн
цитата:

Взагалі то я боюся психологів

В первую очередь вам нужен врач, а не психолог.
Потому что вы описываете симптомы заболевания (тревожность, навязчивые и суицидальные мысли, расстройство пищевого поведения) .
В поликлинику вы тоже боитесь идти?

👍 радити психолога:

14-09-2023 20:07:20Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 350578 для Светлана Владимировна

Не боюся, але я не впевнена що потягну лікування фінансово, тому постійно відкладаю похід до лікаря.
І ви хочете сказати що мені варто звернутимя до психіатра?


психолог онлайн
цитата:

І ви хочете сказати що мені варто звернутимя до психіатра?

Лучше к психиатру, конечно.
Но можете начать и с невролога.
В поликлинике (и в ПНД) специалисты принимают бесплатно.
Или у вас нет денег на лекарства?
Можно принимать дженерики, а не оригинальные препараты. Они обычно дешевле.

👍 радити психолога:

14-09-2023 21:12:19Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 350585 для Светлана Владимировна

Так я мала на увазі саме ліки. Зазвичай приходиш до лікаря, а він виписує препаратів на мільйон грошей, яких немає. Але добре я спробую відвідати лікаря. Дякую вам за допомогу ❤️

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

02-09-2023 Я погане
23-08-2023 О учёбе
Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Теневая сторона личности Теневая сторона личности

Как писал К.Г. Юнг, у каждого из нас есть определенные представления о себе, некий образ «идеальный я», которому мы пытаемся соответствовать. Теневая сторона личности (тень) - бессознательная составляющая психики...

Коротко и просто о психических защитах Коротко и просто о психических защитах

Для чего нужны механизмы психологической защиты? В чем минус? Самые частые автоматические защитные реакции. + ТЕСТ и интерпретация.

Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления Внутреннее психологическое сопротивление человека и способы его преодоления

Методы борьбы и способы преодоления внутреннего сопротивления. Что такое психологическое внутренне сопротивление человека? Найдите свою скрытую выгоду от вашего сопротивления и откажитесь от нее.

5 причин одиночества 5 причин одиночества

Для каждого человека в жизни важна любовь, душевная близость и поддержка. К сожалению, вместо этого все больше людей переживает чувство одиночества...

Сила прикосновений... Сила прикосновений...

Я хочу поделиться с Вами несколькими интересными, на мой взгляд, фактами, раскрывающими значимость прикосновений для любого из нас и помогающими осознать их истинную ценность...

qr