У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я лудоман, прошу Вашої допомоги

Я Програв велику суму кредитних грошей, є думки вчинити собі шкоду, але розумію, що я на це не здатен
Питання від: ; Вік: 28

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Треба, перш за все, звернутися до психіатра, бо саме психіатри (в першу чергу, психіатри-наркологи) спеціалізуються на діагностиці та терапії залежностей, не тільки хімічних, а й ігрових. Також, треба підшукати психотерапевта, який працює з залежностями, щоб довго і планомірно опрацювати Вашу проблему. Ще існують різні терапевтичні групи для залежних, можна пошукати подібне у Вашому населеному пункті.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня, Іване!
цитата:

Я Програв велику суму кредитних грошей, є думки вчинити собі шкоду, але розумію, що я на це не здатен

То й добре, якщо не здатні. З життям же неможна зробити ще один дубль. Тому варто його цінувати як шанс і можливість розкритись людиною для щастя і творчості.
Домога Вам буде полягати у підтримці подолання залежності. А спершу у дослідженні витоків тієї залежності.

Вам реально можна допомогти. Проте не в умовах форуму, бо його можливості вельми звужені.
Потрібна буде індивідуальна співпраця з психологом, який знається на цій тематиці. Причому доволі тривала у часі співпраця.

От скажіть, що Вам дає гра, окрім бажання виграти гроші?
Мабуть, вважаєте себе везучим. Цікаво, яке підгрунтя у такого бачення?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами

Рекомендуємо

Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости? Зависимость. Виды и критерии зависимого поведения. Можно ли избавиться от зависимости?

Лудомания – азартные игры. Эротическая, любовная и сексуальная зависимость. Трудоголизм. Шопоголизм. Интернет –зависимость. Пищевая зависимость. Клептомания. Чаще всего психическая зависимость является основой зависимого поведения и именно из-за психической зависимости случаются рецидивы.

В плену зависимых отношений В плену зависимых отношений

Если вы хотите для себя понять, находитесь ли вы в зависимых отношениях или нет, пройдите опрос на признаки зависимых отношений. В чём отличия здоровых отношений и зависимых.

Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании? Игромания. В чем опасность и как избавиться от игромании?

В отношении игромании, лудомании существует много мнений – одни говорят, что игры улучшают реакцию, повышают скорость принятия решений, улучшают навыки коммуникации в случае онлайн игр, развивают логику, обучают долгосрочному планированию...

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

Контрзависимость. «Холодный» человек. Контрзависимость. «Холодный» человек.

Очень много сказано о созависимости и намного меньше о контрзависимости. Контрзависимые люди более жёсткие и закрытые, они бояться оказаться в эмоциональной связи с другим человеком, поэтому стараются постоянно отстраняться. Завершение отношений

Созависимость. Часть первая. Созависимость. Часть первая.

Ссозависимость — это патологическое состояние, характеризующееся глубокой поглощённостью и сильной эмоциональной, социальной или даже физической зависимостью от другого человека. Созависимый человек плохо думает о себе от словосочетания «не умеет»

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

qr