У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як стати щасливою людиною без алкоголю

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Підлітки » Як стати щасливою людиною без алкоголю
Доброї ночі,я п'ю але не з компанією а сама,і не від того що це круто(в кавичках)а від того що я відчуваю себе щасливою людиною коли п'яна
Питання від: ; Вік: 17

Підберіть психолога для підлітка онлайн або в містах України.


психолог онлайн
З якою метою Ви це написали? Ви ще не усвідомили, що хворі на алкоголізм?
Адже алкоголізм – це хвороба. Ви хочете її позбутися?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Юлия Витальевна Якименко
Доброго ранку!
цитата:

ЯК СТАТИ ЩАСЛИВОЮ ЛЮДИНОЮ БЕЗ АЛКОГОЛЮ

Відповідаю. Спочатку потрібно стати Людиною. Тобто пізнати себе, свої бажання, свої сильні і слабкі сторони, свої обмеження... зрештою, свій спосіб бути в цьому світі.

Алкоголь сам по собі нейтральна річ. Комусь додає веселощів і гарного настрою, знімає напругу... а для когось - служить інструментом позбутись поганих думок, відключитись від реальності і в кінцевому випадку зруйнувати свою особистість та навіть піти з життя.
цитата:

я відчуваю себе щасливою людиною коли п'яна

Тобто без алкоголю Ви нещасні?
Якщо так, то, ймовірно, є причини. І, оскільки є підстави для нещастя, то з ними треба розбиратись, їх усувати, напрацьовувати автентичні та адекватні способи функціонування в родині і суспільстві, налагодити здорові взаємини з внутрішнім Я.
Отже, це шлях взаємодії з психологом і робота над собою - уважна, щира, наполеглива і вдячна у своїй реалізації. Ставайте на цей шлях!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Алкоголизм это болезнь и ее нужно лечить, в том числе психотерапией - разобраться, с чем не справляетесь, что "заливаете", от чего бежите, как научиться по другому жить, чувствовать, найти другие смыслы.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу підліткового віку, підліткових криз, відносин підлітка з батьками


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Марія Радченко
Може варто обговорити свої почуття з кимось, кому ви довіряєте - можливо, близьким другом чи родичем. Іноді важко самостійно розібратися з такими емоціями, і підтримка оточуючих може бути корисною. Також важливо думати про своє фізичне та психічне здоров'я. Якщо ви відчуваєте, що це може впливати на ваше здоров'я, можливо, розгляньте можливість звернутися до професіонала, такого як психолог чи терапевт, для отримання допомоги і підтримки.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Здравствуйте!
я відчуваю себе щасливою людиною коли п'яна " в состоянии опьянения у человека снижается контроль, и затормаживается мыслительная деятельность. Какое Вы испытываете счастье в этом состоянии, Вы снимаете напряжение и ощущаете облегчение, или какие эмоции и чувства сопутствуют Вашему счастью?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Одна их причин формирования алкогольной зависимости — защитная реакция психики, стремление уйти от проблем или от реальности через изменение сознания. Спиртное позволяет раскрепоститься и притупляет душевные страдания - так и формируется привычка. Тем более, что зависимость от алкоголя в подростковом возрасте формируется мгновенно. Это обусловлено особенностями растущего организма и тем, что алкоголь оказывает мгновенное влияние на развитие личности подростка. Обязательно обратитесь за помощью

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків Як зрозуміти підлітка. 5 підказок для батьків

У підлітковому віці батьки вже не є авторитетом. Чим більше заборон, тим більший опір. Нудні та довгі повчання не принесуть потрібного результату.

Анорексия: стремление к совершенству или болезнь? Анорексия: стремление к совершенству или болезнь?

Уважаемые родители, вы можете заподозрить у своего ребенка нервную анорексию, если он или она регулярно отказываются от еды, наблюдается страх набора веса и полноты, даже при недостаточном весе

Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга? Как помочь своему ребёнку не стать жертвой школьного буллинга?

Любого ребёнка, начиная с первого класса нужно предупредить, что его могут дразнить, высмеивать одноклассники, возможно даже ударить. Если что-то такое произошло...

Батькам про індикатори кризи особистості підлітка. Батькам про індикатори кризи особистості підлітка.

Наслідком недостатньої уваги батьків до проблем підлітків та юнаків - є суїцидні настрої.  Під час кризи особистості дитина завжди потребує підтримки та участі дорослих. Важливо враховувати характер оточення дитини, її мікросередовища та мати

Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність Діти, які грають в ігри або комп’ютерна залежність

Приблизно 70% сучасних школярів, відповідаючи на питання про свої інтереси і захоплення, згадують комп’ютер нарівні з заняттями спортом, прогулянками ...

На що звертати увагу батькам підлітків На що звертати увагу батькам підлітків

За статистикою кожен десятий підліток страждає від депресії. Думки про самогубство виникають у всіх людей у ті чи інші  моменти життя.

qr