У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Різке припинення спілкування/Псигологічна гра?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Різке припинення спілкування/Псигологічна гра?
Познайомились з хлопцем через інстаграм,ніколи не бачились.Він був досить активним,компліменти,спілкування,дзвінки.Навіть за кермом умудрявся писати.голосові,відео.Попереджував ,що не зможе відповісти в такий-то момент і так далі.Працює з психологом після важких відносин.Сказав ,що не хоче любові та відносин.Але говорили ми про все на світі,ніби близькі друзі.Я також не прагнула стосунків,але була милою з ним.В результаті чого він в якийсь момент заблокуавав мене без причини.
Я по месенеджеру cпитала в чому річ,він сказав що пізніше скаже.Розблокував ,щось наплів ,ну я і вирішила не виясняти дальше причину такої поведінки.Потім знову заблокував.Але не блокував в месенеджері,десь за тиждень я туди написала,що спілкування можна завершити по-дорослому.
Після чого він записав голсове по типу, що відносин не хоче,що він там захворів.зараз нізким не сппілкується і інша дурня.+ ще одне окреме голосове на повишеному тоні (у нас була домовленість слово пароль якщо хтось комусь подобається говорить Київ ,якщо взаємно то Київ у відповідь,а якщо не взаємно то умовна москва)почав говорити типу-і ще одне Київ .москва,Мельбурн,Мінск,перечислювати міста ,я прослухала і забила .він видалив переписку і заблокував.
пізніше записав голсове,Що він згодний що його поведінка дивна,але він не давав надії та обіцянки на стосунки.ми про стосунки навіть не говорили.і я не говорила .що до нього щось відчуваю.Просто спілкувалась з ним по-людськи.
я запропонувала розійтись мирно і він ніби погодився.
не блокує.
але мене зачепило таке відношення.в мене вперше таке .
і мене гризе ця ситуація.
Чому люди так себе поводять?
я би прийняла прричину на свій розсуд,якби так часто зі мною було,а це в перше таке.
І ще він мені сказав ,що в мене характер ,що я люблю тих хто мене не хоче.
Підозрюю що то можлива гра з його сторони?
Питання від: ; Вік: 28

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Доброго вечора!

Ви праві стосовно психологічної гри. Проте, не факт, що ця гра усвідомлена. Часто підсвідомі імпульси та сценарії з дитинства штовхають людей на те, щоб не говорити про свої почуття і потреби прямо, а спілкуватися мовою маніпуляцій. І лише Вам обирати, залучатися до таких ігор чи ні.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Марія Радченко
Віталій Вікторович Бондарчук
Доброго дня!
цитата:

Підозрюю що то можлива гра з його сторони?

Можливо, гра. Можливо, ні. Ніхто достеменно не знає, навіть, скоріше за все, й він, адже далекий від душевної рівноваги через
цитата:

після важких відносин


Наразі важливіше інше - чим саме ця історія Вас так сильно зачепила?
Напевно, не очікували такого розвороту подій... Але втягнулись... дали себе втягнути у дивний сценарій, де Вас сприймали в якості об'єкта.
Отже, ситуація підсвітила певну Вашу вразливість... І з нею, вважаю, корисним буде розібратись.
цитата:

Чому люди так себе поводять?

Теоретично причин багато. Не вміють по-іншому, не здатні по-іншому, не готові до зближення цивілізованно з повагою до себе і до іншої сторони. Загалом-то, поведінка того хлопця має ознаки межового рівня побудови психіки, для якого характерні різкі коливання намірів, настроїв та непослідовної поведінки.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрий вечір. Річ не в тому, як хлопець себе веде, річ в тому, що із Вами відбувається в такій ситуації, коли до Вас ставляться неочікувано для Вас, що Ви відчуваєте в такому випадку. Тим паче, ніхто нічого один одному не обіцяв...

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Київ, Київ! Я Хьюстон! Як чути?! Прийом?! - Хьюстон, у нас проблема!))
Чому люди себе так поводять? Важливо не узагальнювати, люди різні і поводять себе по-різному. Чому він так себе поводить? Може бути - контрзалежність, як мінімум, межовий розлад та інші суто індивідуальні причини.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Сквозь снег (2013)
фільмСквозь снег (2013) теми: відносини отношения сепарация
Комуна (2016)
фільмКомуна (2016) теми: залежності амбивалентность любви отношения

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr