У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Помер батько

Раптово помер батько, причина алкоголізм, але він був найкращим батьком, він мене дуже любив, виню себе, що мало робила задля його порятунку, що не відповіла на останній дзвінок, що була далеко, я його дуже люблю, у мене не має бажання жити, опустились руки, я не хочу нічого, хочу покинути роботу, мені взагалі все одно як далі складеться моє життя, я плачу, дивлюсь фото, згадую його, прошу в думках пробачення, мені важко і боляче, наче забрали єдину опору, шо тримала мене у житті…..але я розумію що тато не хотів би щоб я упала на дно, тому можливо є шанс вийти з цього стану.
Питання від: ; Вік: 27

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Співчуваю Вашому горю. Дуже боляче втрачати близьку людину, тим паче, люблячого батька.

Ваш стан зараз є природнім для такої ситуації. Люди, що переживають втрату, часто звинувачують себе в тому, що чогось не зробили, не допомогли померлому, не провели з ним час або провели не так, як хотілося б. Провиною психіка захищається від почуття безсилля і втрати контролю над власним життям через смерть близької людини. Зараз Ви можете відчувати найрізноманітніші емоції щодо горя і щодо померлого батька. Важливо не подавляти їх, а дозволяти собі відчувати все, що відчувається. Також важливо не ізолювати себе повністю від спілкування з іншими (якщо хочеться побути самій, це нормально, але якщо потребуєте допомоги від інших - звертайтеся), бо підтримка рідних та друзів під час горювання дуже важлива. Якщо буде важко, звертайтеся по допомогу до психолога. Сил Вам.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Співчуваю втраті рідної людини. Батько був для Вас підтримкою та ресурсом і тепер, звісно, його буде не вистачати.
Окрім того, це горе треба буде ще й пережити. А в цьому проживанні будуть і самозвинувачення, і відчай, і горювання. Легше буде прожити цей складний період в психотерапії з психологом, де Ви зможете й відреагувати свої болісні почуття і віднайти ресурси для подальшого життя.
цитата:

тато не хотів би щоб я упала на дно, тому можливо є шанс вийти з цього стану

Тато справді не хотів би щоб Ви впали на дно, і шанс вийти з цього стану 100% є.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня.
Співчуваю вашій втраті.
Втрата близької людини - одна із найтравмуючих психологічних подій в житті. Важливо дозволити собі відчувати жаль, скорботу. Віднестись з повагою до своїх відчуттів. Можливо зараз вам буде корисно взяти відпустку. По можливості, продовжити спілкування з ресурсними для вас людьми.
Шукати і пробувати свої особисті інструменти проживання скорботи.
Сам факт, що ви звернулися за допомогою в пункт онлайн підтримки психологічного напряму свідчить, що робота з психологом для вас буде дуже корисною.
Бережіть себе і піклуйтесь про себе.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу утрати та горювання

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами

Рекомендуємо

Как говорить с ребенком о смерти? Как говорить с ребенком о смерти?

Все, что связанно со смертью в нашем западном обществе принято как-то больше утаивать, умалчивать. Но с точки зрения психологии, этот подход замалчивания крайне неверен. Более того, разрушителен.

Суицид: что происходит до и как быть после Суицид: что происходит до и как быть после

Самоубийство, как явление, существовало во все века и во всех традициях. Удивительно, но были зафиксированы даже случаи самоубийства животных.

Горе утраты. Советы, которых стоит избегать. Горе утраты. Советы, которых стоит избегать.

Вопрос на форуме: «У подруги умерла дочь. Как себя вести?» Многие люди, впервые столкнувшиеся с тяжелейшим из всех испытаний - утратой ребенка, конечно же умирают какой то частью своей души... Это настолько страшное испытание ...

Як говорити з дітьми на незручні теми: Смерть! Як говорити з дітьми на незручні теми: Смерть!

Говорити з дітьми про смерть важко. Зазвичай батьки бояться розмовляти з дітьми на такі теми, щоб не травмувати та не налякати їх. Та чи справді такі розмови лякають дітей? Мовчання лякає дітей значно більше! Як сприймають смерть діти у різні періоди свого розвитку?

Как говорить с детьми о смерти Как говорить с детьми о смерти

Как говорить с ребенком о смерти, в каком возрасте малыш способен постичь свою смертность, и как сделать так, чтоб это осознание не стало для него шокирующим?

qr