У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Що мені робити?

Доброго дня
В нас з хлопцем секс іноді 1 раз на місяць .
Я побачила що він кожного дня дивиться порно та шукає різні онлайн чати з дівчатами де вони себе задовольняють ( відкритих сторінок дуже багато) навіть шукає цих дівчат в інстаграмі.
Коли ми все ж займаємось сексом з ним то він ніколи не доводить діло до кінця , завжди перериває , зупиняється.
Я почала звинувачувати себе в цьому , адже мені здається що я його взагалі не цікавлю , а йому цікавіше дивитись ті порно відео. Коли намагаюсь з ним за це поговорити, то він каже що все добре , його все влаштовує , просто дуже багато думає про роботу (працює на сто).
Мені ж від таких його дій дуже образливо . Я вже навіть пропонувала спробувати щось нове , або навіть разом подивитись те порно. Аби хоч якось його зацікавити . Він цього не прийняв до уваги взагалі .
Коли запитала чи ти любиш дивитись порно то він збрехав , сказав що це було давно й неправда , хоча я бачила що буквально вчора він шукав ті відео.
Також побачила що в нього у видалених, фото голих дівчат. І колись він навіть платив гроші щоб дівчата влаштували йому ВІП відео.
Мені каже щодня що хоче зі мною сімʼю, а сам немає до мене зацікавленості і ласкає себе від інших дівчат.
Мені це дуже не приємно , іноді від цих думок хватають панічні атаки, дуже великий ком в горлі від його дій.
Що мені з цим робити? Можливо я чогось не розумію? Що мені собі думати?
Питання від: ; Вік: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


консультация психолога
Доброго дня! Нажаль, це неприємна реальність. Вашого хлопця, здається, більш цікавить порно, ніж близькість у стосунках. Також він обманює вас і не погоджується на обговорення проблем. Вас влаштовують такі стосунки ? В чому їх цінність для вас? Щоб ви хотіли змінити в своєму житті ?

👍 радити психолога:

10-12-2023 14:24:41Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 356189 для Анна Андреевна

Він мені каже що він відкритий зі мною на 100%
Що його все влаштовує
Я йому подобаюсь і тд.
Мене це не влаштовує , більше напевно що він не хоче зі мною розмовляти відкрито , і вразі якщо в нього дійсно можливо є якісь проблеми в цьому плані то не хоче зізнаватись . Я не проти була б як би він підійшов і ми відкрито поговорили ,що можливо я щось роблю не так чи він зізнався що чогось хоче . Ні. Я дійсно не проти. Але він цього не робить , але коли вже я намагаюсь вияснити що ж не так то він каже що все чудово.
Я не скажу що в наших стосунках все дуже погано. Він хороший хлопець, приділяє увагу , постійно поруч, тобто як для стосунків він дійсно дуже хороший.
Просто інтимне життя це я думаю теж грає велику роль у відносинах. Я теж жінка і хочу задовільнити свої потреби , не раз в місяць , а частіше і хочу щоб він це знав і можливо теж цього хотів .
Я лише не розумію чому він не хоче мене чи навіть спробувати те що він там дивиться але зі мною . А натомість обирає дивитись і отримувати задоволення ніж спробувати це зі мною.


психолог онлайн
Доброго дня, Марина!
цитата:

В нас з хлопцем секс іноді 1 раз на місяць .
Я побачила що він кожного дня дивиться порно та шукає різні онлайн чати з дівчатами де вони себе задовольняють ( відкритих сторінок дуже багато) навіть шукає цих дівчат в інстаграмі.
Коли ми все ж займаємось сексом з ним то він ніколи не доводить діло до кінця , завжди перериває , зупиняється.

І це дуже поганий знак, який говорить про те, що Ви його НЕ влаштовуєте як жінка. І це вже зараз, ще ДО шлюбу. А що буде після кількох років, коли все стане звичним і буденним?
цитата:

Він мені каже що він відкритий зі мною на 100%
Що його все влаштовує

Брехло звичайне. Але ж самі собі такого вибрали. Може Вам подобається, коли кажуть ТЕ, що ХОЧЕТЕ почути, а не правду?
Може це і тому що образити Вас не хоче, але ж своєю брехнею і ображає. І довіру вбиває. А БЕЗ довіри не буде і відносин.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


консультация психолога
Якщо є обман і недовіра в стосунках - це серйозна проблема, бо чесність - це основа у відносинах. Без чесності, як замок на піску, все з часом розвалиться. Чи розглядали ви варіант звернутися разом з хлопцем до сімейного психолога?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Планета Ка-Пэкс
фільмПланета Ка-Пэкс теми: утрата сенс життя шизофрения

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr