У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чоловік занадто активно себе веде

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Чоловік занадто активно себе веде
Познайомилась з чоловіком на сайті знайомств, одразу покликав на каву, але я не змогла, а на наступний ранок їхала в інше місто тому ще не бачились. Але ось, що мене лякає. Він з першого ж дня почав мені телефонувати, казати «кицюня, красунька», думки лише про тебе, ти постійно в моїх думках, приїдеш, поїдемо туди-то, будемо пізнавати один одного. Запропонував відвезти на вокзал та забрати с потягу. Для мене це виглядає дуже дивно, ми ж навіть не бачились і взагалі не знаємо один одного. Він навіть не спита де я працюю, а вже хоче зі мною їхати в гори чи ще кудись. Я йому декілька разів казала, що мене такі речі наполягають, бо ми незнайомі, але він продовжує в своєму дусі. Він професійний військовий.
Може я занадто прискіплива, але таке формування мене лякає і відштовхує.
Питання від: ; Вік: 32

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Катя, доброго вечора. А яке питання у Вас до психологів?

👍 радити психолога:

18-02-2024 21:10:25Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 361111 для Тетяна Штапова

Чи його поведінка є нормальною, бо я читала, що таке формування- червоний прапорець, ознака того, що чоловік буде тираном вподальшому.


психолог онлайн
3
Марія Радченко
Наталия Горская
Володимир Анатолійович Тарасенко
цитата:

Чи його поведінка є нормальною, бо я читала, що таке формування- червоний прапорець, ознака того, що чоловік буде тираном вподальшому.

У кожного своя норма. Але очевидно, що чоловік поводить себе так, як вважає за потрібне, не зважаючи на те, що Ви йому казали. Він не обов'язково буде тираном, але у нього є схильність домінувати та контролювати. І Вам вирішувати, чи готові Ви до відносин з таким чоловіком, вважаючи, що вже на початку відносин він порушує Ваші кордони, не чує Вас чи робить вигляд, що не чує.
цитата:

Він навіть не спита де я працюю, а вже хоче зі мною їхати в гори чи ще кудись.

А що Ви хочете від стосунків з ним?
цитата:

Може я занадто прискіплива, але таке формування мене лякає і відштовхує.

Але ж напевно щось і приваблює, враховуючи, що Ви продовжуєте спілкуватись з цим чоловіком?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Тетяна Штапова
Доброго дня, Катя!

Важко сказати, чи наполегливий флірт і форсування стосунків - це просто стиль життя цього чоловіка, або черовний прапор, бо ми не знаємо його як людину. Може бути і так, і так.

Головне тут - як Ви себе почуваєте поруч з ним? Якщо Ви кажете, що Вам дискомфортно, а чоловік продовжує робити те саме, це означає що він до Вас не дослухається. Тут дійсно важливо слухати свою інтуїцію, і не заглушати її, коли вона Вам щось підказує.
З іншого боку, якщо Ви настільки зацікавлені чоловіком, що продовжуєте з ним спілкування, має сенс поспостерігати за його поведінкою більш відсторонено і там вже вирішувати, ок Вам чи ні подібне ставлення.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Тетяна Штапова
"Чи така поведінка нормальна "- важливі не якісь теоретичні викладки, а те, що для Вас така поведінка виявилась НЕ нормальною.

"Норма " у випадку стосунків визначається ТІЛЬКИ вашими відчуттями.
І, навіть якщо людина буде вести себе так, як більшість вважає за норму, але Вам це не подобається, - Ви можете "видалити" цю людину з кола близких стосунків (або взагалі перестати спілкуватись).

Життя не таке довге, щоб витрачати його на підлаштовування до чужих "тарганів ", або пошук прийнятних пояснень вчинкам, які просто не вписуються у вашу "систему координат ".

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!
цитата:

Може я занадто прискіплива, але таке формування мене лякає і відштовхує.

Чи властиво Вам прислухатись і зважати на свої почуття та емоції?
цитата:

Я йому декілька разів казала, що мене такі речі наполягають, бо ми незнайомі, але він продовжує в своєму дусі.

Про що це? Про штурм військом фортеці? А Ви, дійсно, фортеця?
Коли Вас не чують, що Ви про таких людей схильні думати?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Зеркало для героя
фільмЗеркало для героя теми: війна отцы и дети война
Умница Уилл Хантинг (1997)
фільмУмница Уилл Хантинг (1997) теми: життєві цінності принятие себя психотерапия

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr