У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чи може людина нічого не відчувати або не розуміти своїх емоцій?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Почуття й емоції » Чи може людина нічого не відчувати або не розуміти своїх емоцій?
Мене почала турбувати мой проблема з емоціями коли мій брат сказав що піде на війну а я нічого не відчула, коли я дивилася як плаче моя мама я теж не відчула ні суму ні жалю. Я можу плакати але не розумію чому. Є таке відчуття що в мене просто не заклади можливості відчувати, враховуючи що я перебуваю в постійній тривозі вже 3-4 роки. Я можу вдавати наче я хочу допомогти людині з її проблемою або що мені шкода але я не розумію чи справді я можу відчувати щось таке. Теж саме й з відчуттям любові.
Питання від: ; Вік: 17

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Так, це називається алекситимія. Неспроможність знайти слова для своїх почуттів, розпізнати і висловити їх. Тому почуття інших людей теж важко розпізнати чи відчути якесь співчуття, навіть у дійсно складних ситуаціях. Якщо алекситимія вторинна (набута), їй передують певні травматичні події в житті. Схоже, це Ваш випадок.
Ви кажете, що 3-4 роки перебуваєте в постійній тривозі. Що відбувається з Вами останні три-чотири роки?

В будь-якому разі, треба попросити батьків записати Вас до психолога, або звернутися до шкільного психолога самостійно, бо проблема не вирішується швидко.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день. Не можна сказати однозначно,що у вас. Це треба досліджувати. Ви ніколи не переживали ніяких емоцій?
Що посприяло розвитку вашої тривожності?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітаю!
У вас може бути захисна функція психіки, заморозитись, відсторонитися, зберігати аналітичність. Ви пишете, що перебуваєте в постійній тривозі, а це свідчить, що немає безпеки віддавати та ділитись почуттями. Що сталося 3-4 роки назад? Можливо там застрягла енергія?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу перепадів настрою, збудливості чи роздратованості, гніву, провини тощо


психолог онлайн
Це так було з самого дитинства чи почалося тільки 3-4 роки тому, коли з'явилася і тривога?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

28-01-2024 Злость
Психологічний аналіз творів
Куклы
фільмКуклы теми: кохання любовь депрессия
Завтра я всегда была львом
книгаЗавтра я всегда была львом теми: психіка психотерапия поведение

Рекомендуємо

От любви до ненависти - один шаг От любви до ненависти - один шаг

Почему самые близкие и любимые нам люди в один миг стают злейшими врагами? И почему ненависть ВСЕГДА идет после любви, а не наоборот?

Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело

Душевная боль рано или поздно приходит к каждому из нас, нужно научиться сосуществовать с ней в этот непростой период. Как унять душевную боль? В период, когда нам отчаянно тяжело жить, нужно усиленно заботиться о себе.

Чувство вины. Семь основных форм вины. Чувство вины. Семь основных форм вины.

В детстве вас приучали к чувству вины взрослые, в особенности члены вашей семьи. Лелея чувство вины, вы ускользаете от ответственности. Отбывание приговора за воображаемую вину - невротическая привычка, от которой вам следует избавиться... Вина в

Что такое стыд Что такое стыд

Чем отличается стыд от вины? Откуда берется стыд? За стыдом, как правило, стоит сильная потребность...

О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку

Я, как и каждый из нас, бывает, очень расстраиваюсь по различным поводам. Иногда причина понятна. А порой просто, как говорится, накопилось. И мне в первую очередь хочется очень простой вещи...

qr