У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як як поважати свого партнера і давати йому таке відношення яке він хоче бачити ?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Сімейна психологія » Як як поважати свого партнера і давати йому таке відношення яке він хоче бачити ?
Добрий день , мені потрібна допомога, що робити коли хлопець не вірить мені ? Як добитися його довіри . Взагалом все почалось доволі добре ,знайомі майже два роки , романтичні стосунки почали будуватися пів року тому, але так сталось що я була вимушена переїхати в велике місто . Постійно на переписках , зараз деколи приїжджаю , в планах щоб він також до мене приїхав , складно та ми справлялись без конфліктів і сварок. Та потім ми почали сваритися , не без причинно , як каже мій партнер то через мою пасивність в нашому спілкування і недостатньої зацікавленості , не такої щирої любові як відчуває він , спочатку намагалася донести йому усіма способами що це не так . Він сказав що я займаюсь газлайтингом, і що я доволі маніпулятивна особа. Приймаю що деякі речі я можу казати йому не так , а він розуміти їх не так , приймаю що я можу бути маніпулятором. Хочу над цим працювати , але хлопець не вірить моїм словам. Хоча шанс на зміну дає , але у відповідь на моє : «я буду змінюватись , але також я хочу підтримки з твого боку , щоб зрозуміти цю причину всьому , щоб не робити тобі боляче , поважати тебе , і бути більш уважнішою до тебе .» , він каже : «я не вірю твоїм словам , ти брешеш, і твої слова нічого не вартують , я буду тримати тебе на відстані щоб в випадку якщо нічого не зміниться мені не було боляче , мені абсолютно все одно як ти будеш з цим справлятися , як будеш реагувати на мій холод і байдужість . Ти посіяла ти і жни свої плоди .» та я не розумію, він і хоче дати мені шанс але дійсно почав відноситись жахливо , абсолютно . І найстрашніше те що робить він це щиро як каже , що справді перегорів після мого зневажливого відношення . Я не хочу його втратити , не хочу загубити, готова мінятись щоб знову відчути від нього тепло , та його думка про мене змінилась , бо тепер він думає що я маніпулятивна і жахлива людина , беручи в увагу тільки негатив , спростовуючи весь позитив , я би з радістю пішла би на психотерапію , та нажаль можливості нема , то хоча би розуміння цього всього дуже хочу почути. Як це виправити ? Як перестати маніпулювати ? Дуже хотілось би це все врятувати
Питання від: ; Вік: 18

Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.


психолог онлайн
цитата:

що робити коли хлопець не вірить мені ?

Це не ваша проблема, це проблема вашого хлопця!
цитата:

Як добитися його довіри .

Ніяк! Бо чим більше ви добиватиметеся довіри, тим більше на вас тиснутимуть і маніпулюватимуть!
Тому само найкраще це,ЗАСПОКОЇТИСЯ і перестати доказувати свою Вірність і правдивість!
цитата:

Дуже хотілось би це все врятувати

Ось якраз бачать і цим вами маніпулюють!
І при тому ще і звинувачують в маніпуляції
І вас обезцінюють !
Вами маніпулюють при допомозі обезцінювання і почуття вини.
Оце і є ТО в чому вас обвиняє ваш хлопець.
цитата:

Він сказав що я займаюсь газлайтингом,

цитата:

що я доволі маніпулятивна особа.

цитата:

він каже : «я не вірю твоїм словам , ти брешеш, і твої слова нічого не вартують ,

І все тому, що він бачить що ви готові відказатися від себе самої ради того щоб....
цитата:

Я не хочу його втратити , не хочу загубити, готова мінятись щоб знову відчути від нього тепло ,

Що робити вам?
ВІДПУСТИТИ СИТУАЦІЮ
Помовчати і не спішити з відповідями.
Якщо ця людина ваша, вона раніше чи пізніше відізветься до вас і перестане вас обезцінювати та маніпулювати.
Подумайте чи варта гра свічок....


👍 радити психолога:


психолог онлайн

👍 краща відповідь!

Доброго дня.

У Ваших словах так багато тривоги та напруги, можу уявити, як складно Вам зараз.
Насправді, вирішити чи навіть проудктивно відгукнутись на всі ці питання складно - бо тут дійсно краще пройти в психотерапію.
Але, попри все, по Вашим цитатам Вашого хлопця - маніпулятор тут не тільки Ви. (якщо Ви взагалі ним є). Ваш хлопець кидає у Вас досить жорстокі і грубі слова, залишаючи самостійно "рятувати" Ваші стосунки. Але це дуже не вдячна справа, адже одна людина стосунки не витягне.

Ви можете обговорити з хлопцем те, якої поведінки Він чекає. Що для нього "активне" проявлення почуттів? Що він розуміє як відкриту повдеінку в стосунках? Чого йому не вистачає? Але знову ж таки, це будуть зусилля з Вашого боку для нього. І це не погано. Тільки зважте, що отримаєте в замін Ви? Чи є у Вас сили, стільки вкладати в ці стосунки? Чи співмірні вони неприємним почуттям, що Вам доводиться переживати?

Всі міняюються в стосунках, це нормальна практика, бо люди впливають одне на одного. Але Ви говорите про зміну себе Для партнера - і це насторожує. А що залишиться коли Ви так зробите? Що буде з Вами? Як Вам взагалі зараз в цих стосунках?
Ви щасливі? Відчуваєте себе коханою? Відчуваєте себе собою?
Не кажу, що він такий поганий а Ви янгол, я цього не знаю. Але помилки роблять всі, і у Вас видно бажання з ними впоратись, бути кращою версією себе. Але чи є у Вашого хлопця цінність цих стосунків? І цінність Ваша?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Куда уходит близость в браке?

Если секс супругов становится «как по расписанию», можно ли назвать наиболее вероятную, или рапространенную причину?

висловилося: 12

Інтерв'ю з психологами Семейный психолог - кто это и когда к нему обращаться?

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Подготовка семьи к появлению первенца

Почему рождение ребенка у пары психологи называют кризисом? Ведь в народе, наоборот, нередко считается, что ребенок укрепляет семью, крепче связывает супругов... Где в идеале должен спать ребенок?

висловилося: 5

Рекомендуємо

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Кризисы в отношениях супружеской пары Кризисы в отношениях супружеской пары

Психолог о кризисных периодах в отношениях семейной пары на разных годах совместной жизни...

Семейный бюджет – диагностика отношений Семейный бюджет – диагностика отношений

Ведение и обсуждение общего семейного бюджета открывает и поднимает много скрытых, неочевидных тем и вопросов. Способ организация и ведения семейного бюджета - является хорошей проекцией отношений...

Сiмейнi кризи Сiмейнi кризи

Що таке сiмейнi кризи, чому викають, як їх долати? За якими симптомами можна визначити, що сiм'я вступає у кризу? Чи можна за поведiнкою дiтей визначити чи є в сiм'ї проблеми? Сiмейне життя проходить певнi етапи. Психолог радить.

Милые бранятся только тешатся? Милые бранятся только тешатся?

Какие бывают виды конфликтов в семье и как из них выйти. Конфликт норм или конфликт идентификации. Конфликт власти. Конфликт садомазохистский

Научитесь жить своей жизнью Научитесь жить своей жизнью

Случается так, что в свои 20-30 лет молодая женщина или мужчина чувствует себя ответственным за родителей и за своих меньших братьев, сестер.

Стабілізатори сімейної системи Стабілізатори сімейної системи

Є речі, які скріплюють сім'ю. Роблять її цільною, згуртованою і безпечною. Це спільне місце проживання, традиціі щодо святкування, почуття любові і прив'язаності, спільний погляд на виховання дітей з урахуванням їх, як особистості. Це стабілізатори.

Вміння відстоювати свої границі у стосунках із сім’єю та родичами - не вихованість чи необхідність? Вміння відстоювати свої границі у стосунках із сім’єю та родичами - не вихованість чи необхідність?

Зустрічі у родинному колі є приводом для суперечок: політичні обговорення перед або після виборів, втручання у внутрішньосімейні стосунки -  як ви повинні ставитись до родичів, або як ви повинні цінувати їх ставлення, як правильно виховувати ваших д

qr