У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Мать и отчим занимаются не очень в часно.

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Сексуальність » Мать и отчим занимаются не очень в часно.
Часто слышала как мама и отчим занимаются ПА, мне в самом деле не приятно об этом вспоминать, (тем более слышать) и после нескольких таких повторений, у меня началось возбуждения к брату.... При том что я считала себя лесбиянкой (теперь и моя ориентация под вопросом) это случилось неожиданно для меня, мне вообще воротит от самой себя, очень противно, правда, к моему большому сожалению, я видела как моя мать и мой отец уединялись на кровати, на которой я спала (мне тогда было лет 4) я об этом с матерью не говорила вообще, так как мне стыдно, и ей скорее всего будет тоже.. я как бы стараюсь игнорировать и не обращать внимание.. подскажите как мне избавиться от этих чувств.. мне правда противно.
Питання від: ; Вік: 16

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго дня!
На мою думку, до тих пір, поки мама та вітчим не будуть знати, що Ви, попри своє бажання, стаєте періодично свідком їх особистого усамітнення, Ваше почуття відрази не лише не зникне, а може лише збільшуватися.
Я не думаю, що вони спеціально виставляють перед своєю дитиною своє інтимне життя напоказ. Мені здається, що їх дії - є лише наслідком безпечності та впевненості, що дитина ще маленька і нічого не бачить, не чує і не розуміє.
Ми ж ще не вміємо читати думки інших і ще не стали ясновидящими.
Тому, як на мене, поговорити все ж прийдеться, хоча б для того, щоб почуття сорому включилося і у батьків.
Не надуманий сором, а сором як мірило ціннісних орієнтирів, навпаки, може допомогти людині стати більш обдуманим та розважливим, і переключитися з інстинктів на любов.

Відредаговано автором 30-04-2024 09:04:45


👍 радити психолога:

30-04-2024 17:46:34Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 365012 для Алла Григорівна

Як мені це зробити, якщо я боюсь..мені соромно дуже.


психолог онлайн
3
Надія Іванівна Шулюк
Алла Володимирівна Романенко
Ксенія Шалімова
Я Вас дуже розумію, бо це Ваші батьки...
Тому єдине, що Ви можете зробити - це уявити своє життя, яким воно буде, якщо батьки продовжать так себе поводити...
Тобто, потрібно обирати між двох зол: терпіти і накопичувати в собі роздратування, сором, образи, гнів, і по факту, знищувати себе, чи все ж набратися сміливості і сказати, що Вам дуже неприємно чути те, що вони роблять...
Звернутися до когось із знайомих дорослих і попросити їх поговорити з батьками, може бути ще неприємніше і більше сорому батькам. Адже, тоді про все буде знати ще якась людина.
Хоча, є ще, як на мене, один спосіб. Оберіть момент і запитайте у мами поради, яка, ніби, потрібна одній з Ваших подруг. І опишіть все, що відбувається з Вами від імені тої свої подруги. Попросіть, щоб мама порадила як потрібно себе поводити тій дівчинці, що робити, щоб батьки подружки стали більш обережними та уважними і зрозуміли, що їх дочка все чує.
Таким чином, Вам легше буде все розповісти, а мама з вітчимом, думаю, стануть більш обережними, і почнуть думати не лише про себе.

Відредаговано автором 30-04-2024 19:30:27


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу сексуальних проблем різного характеру, які призводять до невдоволеності сексуальним життям


психолог онлайн
цитата:

Як мені це зробити, якщо я боюсь..мені соромно дуже.

Ви пишете що вам соромно. Але за що? Ви не робите нічого поганого, ви свідок сексуальних відносин, і вам це наразі не потрібно. Невже так соромно робити щось для себе? Це нормально - не хотіти знати, чути, бачити чужий секс. Ніхто тут не винен, ніхто не поганий, просто вам потрібен спокій. Що у цій ситуації ненормального?
ЯК ви думаєте, якщо ви поговорите із мамою, вона підтримає вас, піде вам на зустріч?

👍 радити психолога:

01-05-2024 05:20:42Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 365064 для Ксенія Шалімова

Мабуть вона підтримає, але мені здається, що із-за її сорому, мені також буде соромно, мабуть даже більше чим її самій.. я не звикла про таке з нею говорити, хоча.. потрібно би, але мені завжди здається, що вона будет засуджувати мене.


психолог онлайн
цитата:

мені завжди здається, що вона будет засуджувати мене.

За що засуджувати у цій ситуації вас?
Чи це ви її засуджуєте?
Можливо їй буде некомфортно і соромно, а можливо так відчуваєте саме ви себе. В такому випадку важливо сказати мамі про свої почуття і наскільки важливо вам щоб вона вас почула і підтримала.

👍 радити психолога:

01-05-2024 09:34:18Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 365079 для Ксенія Шалімова

Я спробую, думаю це виріше мою проблему.. надіюсь зникне збудження до.. до родичів?


психолог онлайн
Воно з'являється тільки до родичів? Чи саме до них тому, що більше чоловічих фігур у вашому оточенні немає?

👍 радити психолога:

21-05-2024 14:26:49Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 365122 для Ксенія Шалімова

Спочатку до родичів а потім до всіх, незалежно як виглядає чоловік, але це більше тривожить мене чим щось приємне.


психолог онлайн
Це нормально у вашому віці. Ваше тіло дозріває і наповнене сексуальною енергією, яку підстібнув ваш недавній досвід. Але є ще дещо. Збудження може з'являтись у відповідь на тривогу, якій ви з якихось причин не можете дати раду. Чи є у вас зараз якісь стреси, тривожні події? Як ви розслабляєтесь?

👍 радити психолога:

22-05-2024 13:31:46Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 366110 для Ксенія Шалімова

Стресових ситуацій немає, лише ось це, останнім часом протягом місяця, мене кошматять думки про орієнтацію, воно підкріплення постійними тривогами в тілі та сумнівами щодо орієнтації, не можу заспокоїтися, тому що не не можу перестати про це думати, я вже на автомати перевіряю, на що збудження .


психолог онлайн
Вам треба звернутись до психіатра з цими нав'язливими думками, враховуючи що вони у вас вже давно. Поговоріть з мамою, щоб вона вас зводила. Треба визначити природу вашого стану. Отак, на відстані, це просто неможливо.

👍 радити психолога:

25-05-2024 02:28:08Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 366152 для Ксенія Шалімова

Добрий вечір, дякую за відгуки, наразі не маю можливість сходити до психіатра, мені важко говорити про орієнтацію у реальному житті, тим паче моя мати дуже негативно відноситься до такого. За два роки я намагалась її доказати що психологія це не є щось погане, це те що мені в свої часи допомогло, але вона вважає всі мої проблеми не серйозними, хоча недавно пропонувала сходити до психолога, але якщо чесно, я вже нічого не хочу, але підозрюю що просто боюсь, тому що мені набагато краще робити у письмовому форматі чи по дзвінку, хоча в останньому випадку, тільки якщо мене не будуть чути батьки.

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

30-03-2024 ГОКР
Психологічний аналіз творів
Сериал «Притворство» (2019)
фільмСериал «Притворство» (2019) теми: інваліди родители и дети созависимость
Моя жизнь
фільмМоя жизнь теми: горе умирание горе

Рекомендуємо

Притяженья больше нет…а ведь мечтали, что на всю жизнь! Притяженья больше нет…а ведь мечтали, что на всю жизнь!

Большинство семейных пар со временем сталкиваются с проблемой скуки, однообразия и даже нежелания интимных отношений. Уже наизусть знаешь все привычки и родинки на теле некогда любимого, не осталось ничего неизведанного, непрожитого и непрочувствован

Пропало сексуальное желание к мужу! Что делать? Пропало сексуальное желание к мужу! Что делать?

Все чаще женщины, которые приходят работать с семейными проблемами, отмечают отсутствие сексуального желания к своему мужу. Психологические причины отсутствия сексуального желания к мужу в процессе семейной жизни. Как вернуть сексуальное желание к мужу?

«Я люблю своего партнера, но не хочу секса с ним». Куда ушло влечение? «Я люблю своего партнера, но не хочу секса с ним». Куда ушло влечение?

Одно из частых обращений супружеских пар на консультацию - недостаточное или отсутствие сексуального влечения к своему партнеру. Желание может угасать у обоих одновременно или интерес пропадает только у одного партнера.

qr