«Хто життям побитим був, той більшого досягне. Пуд солі з'ївши, вище ціни...»
Питання від: Настя Вік: 14

Що робити?

Я знайома з хлопчиком уже 2 місяці.Ми з ним активно переписуємося. Але я дізналася що у нього в школі ( ми у різних школах) вчиться дівчинка якій він теж подобається і я чула що вона йому подобалася. Ми з ним були і в кафе і в кіно але я боюся що він зі мною просто грається він старший від мене на місяць. Як дізнатись що я не просто іграшка? Допоможіть будь ласка.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день, Настя! От таке воно, це кохання! Інколи доводиться просто довіряти словам та вчинкам коханого. Те, що Ви зараз відчуваєте, дуже схоже на ревнощі. Вони притаманні коханню. Ліки від них - щира розмова і довіра. А ще кохання - це і ризик бути покинутою, обдуреною. Це лякає, але як можна знайти щирі почуття, якщо від усього відгородитися?