Чому всі, хто раніше зі мною спілкувався, разом почали ненавидіти?
Перший місяць мого навчання був дуже цікавий і заповнений новими подіями. те саме стосується і спілкування. У мене з'явилося багато знайомих, мі підтримували один одного в різних ситуаціях. Але настала така година, коли про мене серед дівчат почали ходити плітки.(звичайна заздрість бо я переважно спілкуюсь з хлопцями). Плітки серед дівчат швидко зійшли нанівець,і почалися плітки серед хлопців, про те, яка я погана, і почав ці плітки старшокурсник котрому я начебто подобалася. Хоч зараз вже пройшло чимало часу у мене пом'якшав характер, але до сих пір мене ненавидить достатня кількість людей, щоб це доставляло неабиякий дискомфорт.
Прийшовши до друга в кімнату я почула від його сусідів місце, куди мені треба йти, і щоб вони мене більше не бачили.Річ у тім, що майже від усіх я чую: "Що тобі треба, ***** звідси, ми тебе бачити не хочем...", і хоч моя гідність каже геть інше, щоб я не ходила для спілкування до своїх однопоточників(з сусідками в кімнаті ми не знайшли спільну мову).
Ось ще такий факт, мені казали, що після спілкування зі мною моїм співбесідникам ставало недобре, все валилося у них з рук.
Звертаюся по Вашу пораду, бо сама я з цією ситуацією не можу розібратися.
Щиро Ваша Аліна.