Склалася ситуація, коли я передбачаю перебіг подій, але не можу на них вплинути
У своїм житті мені довелось досить часто змінювати місце роботи. Сценарій завжди той самий: спочатку все добре аж занадто добре. Потім – завдання, з яким я не можу впоратися. Далі – тотальне взаємне розчарування, а часто і конфлікти. Каменем спотикання завжди стає робота з людьми – чого не вмію, того не вмію. Причина – тепер уже знаю – наявний у мене яскраво виражений синдром ДДА.
Тепер, на останній роботі, здаючи собі справу з ситуації, я якось зумів, скажу так: менш-більш пристосуватися. Але через кілька місяців начальник піде на пенсію. Робота ця досить важка, тому знайти очільника структурного підрозділу не так вже і легко. Керівництво покладає надію на мене.
Порадьте, як маю поводитися в такій непростій ситуації. На мою думку, пояснювати керівництву щось там про ДДА – смішно і без сенсу. Підказати ідею знайти наступника загодя, тобто вже від тепер – уже пробував, нічого не вийшло. Мені бракує харизми – вони давно за всіх все вирішили, зокрема за мене. Знехтувати роботою – не так легко у наш непростий час. Як же бути?