Важко продовжувати стосунки з хлопцем через те, що він нижчий за мене.
В мене склалась така ситуація, що мені важко в стосунках, які тільки розпочинаються.
Мені подобається хлопець як людина, він ініціативний, в нього хороша професфя, вже працює, займається спортом і дуже добре відноситься до мене, як до дівчини, але мене відштовхує те, що він такого зросту як і я, а можливо трохи нижчи і це при тому, що я низького росту. Я не думала, що це може бути для мене так важко. Через це в мене немає такого потягу до нього як до хлопця.
Але я б хотіла породовжити ці стосунки, тому що в нього дуже багато хороших якостей, які рідко зустрінеш в людях і надіюсь, що моє ставлення до нього поміняється. Але я не впевнена, і в мене в душі зараз борються дві думки, потрібно мені це, чи ні.
Я розумію, що це неправельно, але мені важко. Я ціную його внутрішній світ, але щось не так.