«Якщо у людини є «заради чого» жити, вона може витримати будь-яке «як».»
Питання від: Ольга Вік: 30

Дитячий аутизм

Доброго дня. Непокоїть поведінка сина (7р.): мало грається з однолітками, сам не знайомиться з дітьми, тільки коли вони його зачеплять, в основному, грається сам, за словами вчителів \"спить\" на уроках, з інтересів - планшет і може ще лего. З дорослими не вітається, надується і відвернеться. Коли до нього хтось заговорить, може проігнорувати. Часто мушу повторювати прохання, бо він не чує. (Слух перевіряли) Які критерії діагностування аутизму в такому віці?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Алена Ивановна Узунова-Цебенога (Одесса) — психолог
Алена Ивановна Узунова-Цебенога (Одесса) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуйте, Ольга.
Даже, если Вам подробно рассказать о критериях диагностики аутизма и Вы самостоятельно поставите своему ребенку такой диагноз, то вопрос:
А что Вы с этим будете делать, тоже самостоятельно лечить?
Обратитесь к психологу с ребенком на очную консультацию, возможно, это и не аутизм, а проявления каких-то других трудностей в жизни ребенка, ведь, я так поняла, что он только в школу пошел, что является для ребенка довольно травматично.