Світлана Володимирівна Матюха
Питання від: Olya Вік: 17

Не можу справитися з поганим передчуттям...

Доброго дня!
Навчаючись в 11 класі, звичайно, всі готуються до тестових випробувань вкінці навч. року. Кілька днів тому я здала останній тест, проте... мене мучить жахливе передчуття "провалу"... я не можу спокійно дивитися в очі своїм батькам, не можу продовжувати втілювати в життя мрію про свою майбутню професію... мені дуже важко все це переживати.. в мене немає ніякої підтримки і я завжди уявляю собі той момент, коли отримаю погану оцінку... як бути? Що робити?
... дякую...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Александр Сергеевич Горобец — психолог
Александр Сергеевич Горобец психолог

Психолог більше не активний на сайті

Olya, есть другая плохая новость. Результаты ваших экзаменов не понадобятся нигде, кроме как для поступления в институт. Больше вспоминать их никогда не прийдется. Здесь вопрос в другом, что вы делаете себя зависимой от хороших оценок. То есть привязываете себя к оценке, к тому же чужой. Цените себя за то что вы есть и за те качества, которые нравятся вам, а не за умение работать на оценки.
Здраствуйте, Olya!
Ситуацiя очiкування, завжди напружуэ i це досить неприэмнi выдчуття. Починаэш малювати неприэмнi картини майбутнього, поганi результати.
Можливо вам страшно i тому ви так хвилюэтесь. Чого найбiльше ви боiтесь? Якою ви себе почуваэте? Якщо оцiнка, наприклад, погана, що станеться тодi?