Віталій Вікторович Бондарчук
Питання від: Sibelius Вік: 38

І все ж не знаю як дати собі раду

Потерпаю через батька-алкоголіка. Прочитав низку матеріалів про співзалежність. Стосуються вони виходу з критичних станів і передбачають ситуації, коли залежна особа вже не має впливу (живе окремо, вже померла і т. ін.). Моя ситуація дещо відмінна. Більше 10 років жив окремо. Одразу за відривом від рідні прийшли перші успіхи. Підтримував лише телефонний зв'язок на догоду традиції, не маючи сміливості остаточно його розірвати, але навіть така форма спілкування була мені тяжкою, ставала джерелом втоми, а часто і депресії. Розумію, що це і є та ниточка, за яку вони і потягли мене знов у драговину. Тепер батько живе в моєму домі. Поступово повертаються жахіття минулого, почуваюсь безсилим в цій ситуації. Регламент життя повністю залежить від цієї абсолютно чужої і далекої мені людини; гнів не покидає мене ніколи. Вражає особливе його вміння не дати і на хвильку забути про себе. Як захистити рештки свого психічного і фізичного здоров’я?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Александр Владимирович Степанов — психолог
Александр Владимирович Степанов психолог

Психолог більше не активний на сайті

Уважаемый Sibelius! Вам нужно срочно пройти системные семейные расстановки по Б.Хеллингеру.
Евгений Иоанно — психолог
Евгений Иоанно психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуйте, Sibelius! Вы сами понимаете, что решить эту ситуацию в сети невозможно. Необходима помощь специалиста. Удачи.