«У вас є вітрила, а ви вчепилися в якір.»
Питання від: Lilis Вік: 30

Як правильно поступити?

В нас сім‘я, є одна дитина і я в очікуванні другої дитини. Проживаємо на квартирі. Проблема в сому: брат чоловіка, хоче працювати у нашому мімті і проживати з нами. Я проти цього, мені буде не комфортно. Як пояснити батькам чоловіка, брату, що мені це недовподоби. Чоловік поки це питання ігнорує. Дякую
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня, Lilis.
Перш за все, Ви маєте обговорити цю ситуацію із чоловіком, адже це його родичі. Ви йому казали, що для Вас це дуже психологічно тяжко + брат доросла людина, а Ваша сім'я має мати свої межі, а Ви ще і чекаєте у ній поповнення?
Добрий день. Ось так і пояснити- як ви зараз написали. Сказати що ви проти і вам буде не комфортно. Поговорити про це з чоловіком перш за все.
Так и сказать, что вы не хотите ни с кем жить, кроме как с мужем и детьми.
И если брат будет работать в вашем городе, то жить он с вами не будет, максимум в гости. И то, с учетом того, что вы ждете ребенка, и это уже второй ребенок, то по согласованию с вами, а не внезапные приходы "здрасьте, я тут решил зайти к вам поужинать".
Это ваша семья, ваша квартира с мужем и вы имеете полное право не хотеть ни с кем больше жить
цитата:
брат чоловіка, хоче працювати у нашому мімті і проживати з нами.

Как Вы об этом узнали, с Вами лично об этом говорили, с Вашей семьей? Ощущение, что не произошло договоренностей между сторон.