Володимир Анатолійович Тарасенко
Питання від: Mish Вік: 37

Проблемы с мужем

Мой муж изменяет мне постоянно,с мужчинами.Я об этом узнаю,т.к скрывать он особо не умеет,у нас скандалы из-за этого,я уйти хочу,но он не даёт уйти, плачет,умоляет простить его, обещает что в последний раз,но всё через время повторяется снова. Я не урод и в сексе не бревно,что ему надо не понятно,думаю вся проблема в том,что у меня члена нет-так бы была идеальная,говорит любит меня и хочет жить со мной,но от тяги к мужчинам избавиться не может (а я думаю и не хочет особо) Мне это очень больно всё,сил уже нет терпеть эти постоянные измены
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Евгений Иоанно (Киев) — психолог
Евгений Иоанно (Киев) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуйте, Mish!
цитата:
я уйти хочу

когда вы голодны и хотите есть, что вы делаете?
Удачи.
Доброго дня, Mish.
У цій ситуації, перш за все, рекомендую Вам орієнтуватися на власні почуття, бажання і потреби. Що Вам дають ці стосунки, а чого у них не вистачає? Як думаєте, що Вас тримає у цих стосунках? Що станеться найгірше, якщо ці стосунки припиняться? Чи Ви готові продовжувати стосунки, знючи, що чоловік не зміниться? Як довго Ви готові "чекати"?

цитата:
говорит любит меня и хочет жить со мной,но от тяги к мужчинам избавиться не может (а я думаю и не хочет особо)

Ви розглядали варіант спільно звернутися до сімейного психолога і сексолога? Знаєте, існує поняття орієнтації, а в науці побутує думка, що вона є біологічно детермінованою (у світі вже давно визнали, що це не патологія). Якщо Ваш чоловік і справді має гомосексуальну орієнтацію, то він буде зраджувати з чоловіками, адже його сексуальні потреби ніяким чином не задовольняються із будь-якими жінками. Сексуальну орієнтацію неможливо змінити. Водночас, можливо він і бісексуал, однак тут вже постає дилема - чи Ви приймете це, чи для Вас це занадто. Потрібно розглянути безліч факторів: дефіцити у Ваших стосунках, орієнтація, попередні травматизації тощо, а це компетенція сексолога і сімейного психолога.
Зараз Ваше завдання визначити для себе - чи Ви готові працювати над цими стосунками разом із чоловіком, чи є заради чого їх зберігати. Якщо ні - то розлучення, а якщо так - то тоді обговорення із чоловіком щодо спільного звернення до спеціалістів (чоловік не хоче співпрацювати - ок, тоді вирішіть для себе, чи Ви готові терпіти ці стосунки і надалі, чи вирішите, що стосунки не мають майбутнього через відсутність взаємовіддачі).
Муж хочет со мной остаться и сам мне предложил обратиться к специалистам,ранее это предлагала я и он соглашался,но вместо психолога нашел себе мужика.Сейчас предлагает сам,чтоб избавиться от этой тяги,я хочу семью сохранить,но просто уже нет доверия к нему,даёшь уже миллион раз человеку шанс исправиться,и он вроде понимает всё и обещает исправиться,но в итоге опять то же самое.По ориентации он говорит,что он бисексуал,я этого принять не могу и он прекрасно это знает
На скільки я зрозуміла, чоловік зараз готовий піти до сімейного психолога і сексолога разом із Вами. Таким чином, вибір залишається за Вами - чи Ви підете із ним, чи ні. Орієнтація - поняття дуже складне і для цього необхідно пройти безліч тестів, зібрати анамнез, а це може зобити лише спеціаліст.

Скажіть, будь ласка, що Ви хочете отримати тут від психологів?
Оксана, спасибо Вампосмішка!
Просто нужно было сказать это всё. Плохо от всего этого.Тяжело это всё понять,принять
цитата:

Дуже радію, що змогла Вам хоча б трохи допомогти. посмішка! Ви вже знаєте напрямки руху, а вибір завжди за Вами. Вірю у Вас і бажаю Вам удачі!=