Доброго дня, Sasha.
Дуже співчуваю Вам і погоджуюся з колегою, що Вам необхідна співпраця із психологом, а так, як Ви неповнолітня, то має бути доросла людина, яка відповідає за Вас. А які у Вас стосунки із татом, чи він би міг Вас підтримати у зверненні до спеціаліста?
цитата:
Школьный психолог думает что я шизик, а хота и правда не стоило говорить что когда я смогу на человека я думаю как наматаю его кишки на люстру (это ещё не самое худшее)
Вона Вам прямо сказала, що Ви "шизік"? Я сумніваюся, припускаю, що це Ваша власна інтерпретація. Крім цього, гнів - це природня емоція, яка призначена еволюційно для того, щоб Ви могли відстоювати свої межі та задовільняти власні потреби. Припускаю, що всередині Вас дуже багато накопленого гніву та образи, які Ви не можете вивільнити конструктивно, тому психіка знайшла обхідний шлях - фантазії з агресивним змістом, вербальна агресія та аутоагресія (суїцидальні думки). Чи Ви зараз продовжуєте співпрацю із шкільним психологом?
цитата:
Опять желание умереть. Мысли о том насколько я тупая тварь. Вообще всё валиться из рук.
При такій аутоагресії не дивно, що у Вас валиться все із рук.
цитата:
Хочу быть кем хочу – родители запрещают.
А ким Ви хочете бути і як Ваші батьки аргументували свою відмову? Яка роль батьків у Вашому самовизначенні?
цитата:
Мать считает что мне не нужна помощь (она так не считала даже при попытке суицида год назад)
Дуже сумно це читати. Проте, на скільки мені відомо, у цій ситуації, лікарі мали б зобов'язати Вашу матір відвести Вас до психіатра і психолога, бо вона Ваш опікун.