Питання від: Ema Вік: 47

Strax depressiya odinocestvo

Zdravstvuyte. Mne 47 let. U menya postoyannoye cuvstvo straxa ( poteri rodnix blizkix ) mne ludey. I ese pered vixodom iz doma po delam takoye je ujasnoye sostoyaniye straxa bespokoystva. Ne znayu s cem eto svazano. No ocen trudno s etim jit. A tak je bivayut depressii. Nervnicayu tak je ocen silno po lubim pustakam. Zaranee blagodaru za otvet.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня, Ema.
Скажіть, будь ласка, як давно Ви помітили зміну Вашого стану? Чи сталися у Вашому житті, за це час, якісь стресові події чи кардинальні зміни? У Вашому випадку найкраще - це індивідуальна співпраця із психологом і, можливо, психіатром (біологічний компонент, медикаментозна підтримка).

Ответ отредактирован автором 22-10-2020 12:07:58

Здравствуйте.
Как давно вы находитесь в таком состоянии? Вы обращались за помощью к специалистам - психологу/ психотерапевту, неврологу, очно? Что может случиться с вашими родными, чего вы боитесь?