Питання від: Дарина Вік: 19

Отношения

Здрастуйте. Ми з хлопцем 2 місяці тому взяли паузу в стосунках з його ініціативи. В той день ми ще спілкувалися, але потім він сказав мені треба час щоб розібратися в собі. Пройшло трохи часу він повидаляв всі фото у соціальних мережах. Я хочу з ним бути. Я спілкуююся з його сестрою, вона говорить що можливо не все так погано. Мені його дуже не вистачає. Я розповіла все близькі подрузі, вона зробила з цього інтигу для всіх наших спільних знайомих, розказавши абсолютну брехню. Я боюся що після цьогр у нас немає жодного шансу помиритися з хлопцем. Як діяти, якщо я справді його люблю і хочу з ним бути
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго вечера.
Які у вам очікування від відносин?
Що для вас кохання?
Які у вас відносини з батьком?
Дарина, якщо стосунки на паузі по ініціативі партнера, ио і треба, щоб партнер проявив ініціативу щодо зняття з паузи, розмови щодо ваших стосунків.
Що ви можете - нагадати про те, що ви чекаєте відповідь і сприйняти ту відповідь такою, яка вона буде насправді.
Якщо на користь вашим очикуваннням, то ок. Якщо ні-то нічого не поробиш. Стосунки - це вибір і відповідальність обох.
Доброго дня! В парі є бажання двох бути разом, якщо цього хоче лише один то він буде переживати страждання через відсутність взаємності. Ключ до зближення це діалог, якщо він уникається то це безслівне повідомлення про не бажання.
Я дуже хочу, щоб ми помирилися, ми зним будувпли спільні плани на майбутнє. Я хвилююсь через те, що ми не зможемо більше бути разом, він має дуже вважливе значення для мене. Я чекаю відповіді, його рішення, але він не квапиться, я не розумію в чому може бути причина такого рішення, в той день ми ще зранку спілкувалися, а за кілька години він написав мені що вирішив взяти паузу, не дзвінком, не пои зустріча, а саме смс. Я хочу з ним поговорити, вияснити що саме стало причиною такої ситуації, але я не знаю чи хоче він спілкування, і чи взагалі відповість мені, і цього я боюсь найбільше.
Розумію ваші переживання(((
А в чому вам можуть допомогти психологи?
Говоріть, проясняйте, адже ситуація справді дивна, якщо опиратися на вашу рлзповідь.
Я не знаю що мені робити, чи варто йому нагадати про себе чи ні. Я живу у якійсь невизначеності. Можливо, він прийняв для себе рішення, але мені нічого про це не говорить. За час нашої паузи було його день народження, я привітала, він відповів, але більше ніяк діалог не зав'язався, я хворіла місяць він мені написав щоб я одужувала. Я просто не розумію чи є у нього це якісь почуття, чи хоче він чогось, і як бути мені
Щоб закінчити вашу невизначеність, вам, справді, треба набратися сміливості і поговорити з вашим хлопцем.
Відтягування немає сенсу, якнамене.