Дмитро Олексійович Ратушний
Питання від: lily Вік: 20

Як не соромитись говорити про секс?

В мене проблема...я соромлюсь говорити з хлопцем про секс,йому і мені це завдає певний дикомфорт.Він говорить, що такі речі як секс обговорювати потрібно, я з цим погджуюсь, але сором бере верх надімною.Як бути?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Вячеслав Владимирович Федорченко — психолог
Вячеслав Владимирович Федорченко психолог

Психолог більше не активний на сайті

Что именно у вас вызывает смущение/стыд? Описане? Детали? Что? Какие эмоции Вы при обсуждении(попытке обсуждения) испытываете? Чем для Вас отличается диалог/разговор о сексе от занятия сексом(с обсуждением и играми)?

Попробуйте говорить во время секса или сексуальных игр, о том, что Вы делаете и как, зачем. Что Вы при этом испытываете.

PS редко встречаются люди которые "до", "во время", и "после" секса не разговаривают о ощущениях, "+" "-", предложениях, курьезах и т.д.

не все так плохо как кажется, Вы говорите о сексе, только не задумываетесь о том, что Вы говорите о нем.
Ви питаєте: Як бути?
Говорити про секс настільки наскільки Вам це комфортно. Поступово сором буде уходити.
Сором говорити про секс - це те, що було навіяно батьками під час виховання. Розуміння, що розмови про секс з коханою людиною це нормально - перший крок до подолання сорому.
Повага і любов один до одного, бажання бути разом, бажання бути бажанним для свого коханого (як Ваше так і його) допоможе поступово позбавитися дискомфорту.
Розуміння Вам і кохання.
З повагою.
Алена Михайловна Леванда — психолог
Алена Михайловна Леванда психолог

Психолог більше не активний на сайті

Вы сначала можете слушать вашего парня про секс,затем вы адаптируетесь к этой теме и начнете быть в ней участником.