Валентина Михайловна Жемчужникова
Питання від: nik9bb Вік: 17

Немає друзів, шукаю Ліну

Привіт. Я прочитала історії одної дівчини, яка боїться спілкуватись з людьми і не має друзів. Я дуже хотіла б поспілкуватись з тобою (Ліна 17), в мене така сама проблема, цього року йду вчитись, друзів немає, живу в дуже маленькому селі, де немає з ким спілкуватись, думаю що знайду друзів коли піду вчитись. Ліна, я би дуже хотіла з тобою поспілкуватись, якщо в нас схожі проблеми, можливо ми б могли допомогти одна одній. Якщо ти це читаєш, напиши мені в інсті, @irenerri
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

f3 - це платформа для анонімних запитань) наподобі ask
на жаль, кількість друзів не залежить від кількості підписників в соцмережах(
знайомих багато, а дійсно хороших друзів ні одного
в першу чергу думаю через те що живу в такій місцевості, де мало людей мого віку і які були б відкриті для нових знайомств.
до того ж
мені завжди здавалось, що я по-іншому сприймаю світ і завжди намагалась знайти друзів зі схожим світобаченням, але поки що все марно
Доброе утро!
Вы правы, когда говорите, что количество не всегда переходит в качество и Вам не хватает близости. Возможно, что об этом Вы можете написать на своей странице. Какую помощь здесь хотите получить?
В даному випадку мене зацікавила історія цієї дівчини, мені здалось, що у нас схожа проблема, було б цікаво з нею поспілкуватись)
а на рахунок допомоги психолога, я думаю мені самій потрібно почати роботу над собою, бути більш відкритою до нових знайомств, перестати боятись і стати менш сором'язливою, тоді можливо і знайду друзів)