питання совісті
в певний час , я була різка , категорично налаштована до однієї особи, на сьогоднішній день вона не викликає у мене негативу, але при зустрічі з нею , думаю я так і не змогла відпустити ситуацію з минулого , і доволі часто з того приводу висловлювала обурення.
сьогодні , щось перемкнуло , і мені по справжньому стало соромно , як мінімум по причині , що докоряла минулим в майбутньому.
вперше за довгий час , в мене прокинулось відчуття провини, чи що .
зараз налаштована зробити подарунок тій людині , від щирого серця .
а сьогодні , ще задовго до моєї задумки , я підійшла до тої людини зі словами : - пробач , якщо щось не так.
я не за адресою , так гадаю.
але виговоритися не завадить