Батьки кажуть що у мене немає ніяких проблем. Буцімто я все сама придумала! Я зараз у повному відчаї((( Мені здається їм взагалі на мене всеодно!
Сумно це читати, адже батьки заперечують наявність у Вас проблем і, таким чином, обезцінюють важливість Вашого самопочуття. Ви маєте право сумуватися і гніватися на батьків. Вони - Ваші опікуни і зобов'язані піклуватися про Ваше психічне і фізичне здоров'я. Чому вони так роблять - знають лише вони, але припускаю, що скоріш за все, це пов'язано з їхніми внутрішньоособистісними конфліктами, хоча це ніяк не виправдовує їхню поведінку.
цитата:
Навіть ініциатива поїхати до лікарні була моя! Я хочу просто нормально жити.
Ви сильна, надзвичайна дівчина і мені подобається, як Ви попіклувалися про себе. У Вас чудове бажання і я відчуваю, що у Вас є внутрішній ресурс для того, щоб його реалізувати.
цитата:
На разі я не продовжую спілкуватись з психіатром)
цитата:
Зараз приймаю антидеприсанти! Через нав'язливі думки про свою зовнішність не можу сконцентруватись.( Іноді буває настільки погано що думаю про самогубство!
У Вашому випадку повинен бути постійний супровід психіатра (огляд хоча б раз у 2 тижні). Ви маєте звітувати психіатру про свій психічний стан, щоб він міг прослідковувати динаміку лікування та назначати правильне дозування необхідної діючої речовини. Ви цінна тому, будь ласка, попіклуйтеся про себе, як Ви це вже робили раніше.
цитата:
У мене немає людей які мене розуміють(
Саме для цього Вам потрібна співпраця із психологом-психотерапевтом.