Ирина Константиновна Зубиашвили
Питання від: nik3ec Вік: 20

Я дуже часто плачу

Доброго дня в мене таке проблема що мені 20 а я як засмучуюсь починаю плакати воно мені заважає в житті і занадто часто плачу. А ще коли мене щось турбує я дуже сильно нервуюсь і тоді мене починає торбувати моє здоров\'я мені тоді нічого не хочеться і замикаюся в собі і багато чого не розумію
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня, nik3ec.
цитата:
20 а я як засмучуюсь починаю плакати

Цілком нормальна реакція на сум. Хто Вам казав, що плакати, коли Вам сумно - це не нормально?

цитата:
воно мені заважає в житті і занадто часто плачу.

Можете описати, як саме це Вам заважає? Що зараз відбувається у Вашому житті, через що Ви сумуєте? Коли Ви помітили у собі таку зміну Вашої поведінки і що цьому передувало (можливо якісь стресові події чи кардинальні зміни)?

цитата:
і тоді мене починає торбувати моє здоров'я

Як саме воно Вас турбує?

цитата:
щось турбує я дуже сильно нервуюсь

Що зараз Вам турбує?

цитата:
нічого не хочеться і замикаюся в собі і багато чого не розумію

Що б Ви хотіли зрозуміти?

Скажіть, будь ласка, якої допомоги Ви хотіли б від психологів?
Доброго дня! Як на мене, Ви надміру "зациклені" на собі та своєму тілі та емоційно виснажені. Які події були у Вас протягом року? Чи перевіряли Ви щитовидну залозу?