Питання від: ліда Вік: 26

Чому не можна просто пробачити?

Доброї ночі.Я посварилась з дорогою для мене людиною.Попросила вибачення щиро, але у відповідь чула тільки агресію, дуже сильну агресію. Невже не можна вибачити просто?Будь-які спроби залагодити конфлікт, створюють ще більшу злість. Ця ситуація дуже виматує мене, оскільки так ще ніколи не сварилась.Я помилялась, але завжди визнавала помилки, і мене прощали а тут.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Прощение дело тонкое и часто невозможное. Когда прощаем мы, мы на себя берем роль Бога, а это слишком много. Когда же мы просим простить нас, мы перегружаем человека ответственностью, просим его или ее сыграть роль Господа в нашей жизни и это слишком много. Вместо того, чтобы отягощать человека ответственностью, можно сказать: "Мне жаль, что я так поступила, сказала, сделала... Я виновата, но я ничего не могу изменить. Я допустила ошибку и причинила тебе боль, но я всего лишь человек. Ты тоже человек и тоже можешь как-то причинить боль мне. И я буду помнить, что я это сделала первая. Мы можем оставить это в прошлом и идти дальше или разойтись. В любом случае, я уважаю твое решение". Эти фразы можно использовать в любых ситуациях, где было причинено зло и хочется попросить прощения.
Дякую за відповіді.Агресія дуже сильна, дуже різкі слова.Звичайно не вульгарні, але образливо і мені.Щось типу відстань,не доходить.Може я й справді дуже навязливо прошу пробачення.Я дуже просто боюсь втратити.Просто я незнала як людина, хлопець до мене ставиться, просто як до друга, чи більше. Завжди говорив дивись найди собі гарного хлопця, пару. А коли він бачив, що до мене і справді хтось залицяється це викликає злість.Тобто таким чином я його провокую.Я питала, хто я для тебе?Але у відповідь тільки мовчанка або іншим разом поговорим.А інколи потрібно це сказати, прояснити.Може не говорив, бо одного разу його кидала дівчина. А тут я виступаю як зрадниця, фактично.
дякую.Чи можна все таки сподіватись, що пробачить?Напевно потрібно дати час людині?
Ліда,
мені здається, що відповідь на поведінку вашого хлопця ви знаєте :"бо одного разу його кидала дівчина. А тут я виступаю як зрадниця, фактично."
Вам 26 років, а ви поводитесь як у 17-ть. Провокуєте хлопця, прининижуєте и таким чином чекаєте його признань у любові до вас.
Так не буває. Робіть все до навпаки і тоді отримаєте те чого бажаєте.
Успіхів.