Я почуваюсь самотньою у сім\\\'ї
Цього літа брат влаштував істерику в ТЦ, тому що захотів купити гіроскутер за 12000 грн, а тато не мав з собою таких грошей. Він всіх обзивав і кричав, але тато на це не реагував, натомість він сам пообіцяв купити брату той гіроскутер, і купив. Мені він теж купляє багато чого, але тільки якщо я спокійно прошу, якби я таке влаштувала мені би місяць нічого не купляли і ще й покарали би.
Коли я питаю в батьків, чому така несправедливість, вони спеціально нічого не відповідають, або ж кажуть що брат ставиться до них краще ніж я, він більше заслуговує. Хоча навіть всі подарунки батькам на свята завжди організовувала я, він цим навіть не переймався.
Коли брат хоче поділитися з мамою якимись своїми переживаннями, вона його вислуховує і дає реально хороші поради. Мені рідко вдається з нею так поговорити, вона не слухає, обезцінює проблему, може деколи зробити тільки гірше. Я не розумію чому до нас так по різному ставляться, чому мого брата роблять ангелочком і всі його люблять, хоча він злий і підлий. Я себе почуваю самотньою в сім\'ї, в мене нема бажання ні з ким ділитися проблемами, що мені робити?