Секс по дружбі
Також у мене є припущення, що це через мої сумніви щодо моєї сексуальної орієнтації. До цього сексу, я не була впевнена, що мені романтично подобаються дівчата. Я знала, що мене вони приваблюють сексуально (і то постійно казала собі, що все вигадала). Десь внутри я знала, що не гетеро, але ніби постійно казала собі, що я вигадую і мені просто нудно жити. Я не гомофобна в жодному разі, але мої батьки так. Зараз же я готова сказати, що вона мені романтично й сексуально подобається, і жодних сумнівів не виникає.
Чи можуть в мене виникнути почуття після сексу, або це просто емоційна прив'язка? Що мені треба зробити і як не страждати так сильно?