Як допомогти собі?
Я маю зайву вагу, якої мені б дуже хотілось позбавитися, але я ніяк не можу себе змусити. В дитинстві я завжди була пухкенька, але в підлітковому віці взялась за себе, і мала нормальну вагу. Але потім я почала дуже багато їсти, ніби в мене ту їжу відберуть і я вернула ті 10 кілограм, а згодом і ще 10. Я почала соромитися себе, батьки мені всякий раз нагадували про мою вагу і це взагалі мало не до сліз доводило.
Я соромлюся виходити кудись, хоча мені і хочеться. Часто переїдаю, не знаю чому, але в мене ніби завдання «Потрібно з’їсти» а коли звикаю до цього то тоді їм від нудьги. Як мені впоратися з цим і почати харчуватися нормально?