У стосунках біляше 3 років, але коли інші хлопці звертають на мене увагу мені це подобаються
Я у стосунках з хлопцем біля 3,5 роки. У нас все добре, нещодавно почали жити разом. але мене тривожить наступна ситуація. На мене звертає увагу дуже велика кількість хлопців і мені це приємно напевно як і кожній дівчині. Коли просять номер телефону я звісно відмовляю і кажу що я у стосунках. Але нещодавно на роботі познайомилася з хлопцем і зараз розумію що він мені не аби як симпатизує. Але розумію що я кохаю свого хлопця і не хочу з ним розходитися заради якоїсь інтрижки. ( зраджувати я також не збираюся і ніколи цього не робила). Ця ситуація вже була але за кілька днів мені переходило. А тут не можу перестати думати про нього, так як бачу його на роботі практично кожного дня.
Можете будь ласка дати відповідь чому так відбуваються і що з цим робити ?
Дякую