Володимир Анатолійович Тарасенко
Питання від: Nik25 Вік: 25

Фейкові спогади

Доброго дня шановні психологи. В мене така ситуація, після вживання алкоголю, маю фейкові спогади. Тобто помню розмови, події в деталях, яких під час сп'яніння не було. Підкажіть,будь ласка, що це може бути? Не можу спокійно жити з цим,постійно про це думаю, бо розумію що це не нормально. Раніше такого не було, така ситуація повторилась третій раз. Вживаю алкоголь рідко.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрий день!
цитата:
В мене така ситуація, після вживання алкоголю, маю фейкові спогади.

З вашого дозволу декілька питань до вас.
Навіщо вживаєте алкоголь?
В якій кількості? Наодинці чи в компанії?

цитата:
Тобто помню розмови, події в деталях, яких під час сп'яніння не було.

Наче в тій пісні радянских часів: "... все, что было не со мной, помню."
Якого характеру ваші спогади? Вони про що? І які відчуття переважно відчуваєте?
Можливо, наведете хоча б один приклад?

Відредаговано автором 09-05-2023 15:42:17

Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

схоже на конфабуляції, т.зв. несправжні спогади. Таке буває. Під впливом речовини в тому числі
Добрый день!
цитата:
така ситуація повторилась третій раз.

Такие
цитата:
фейкові спогади

появлялись у вас только
цитата:
після вживання алкоголю

?
Или были и без алкоголя тоже?