«Віра в себе — це таємниче джерело сміливості, потрібної для того, щоб ба...»
Питання від: nik265 Вік: 11

У меня проблемы с родителями

У меня проблемы с родителям они на меня орут и не поддерживают они зарывают мои таланты говорят про недостатки которые у меня есть намекают что я бездарность плохо учусь и т.д и всё это из-за ноутбука помогите пожалуйста
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Євгеній Мишенко — психолог
Євгеній Мишенко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

цитата:
зарывают мои таланты

в чому вони проявляються?

цитата:
плохо учусь

наскільки це відповідає дійсності?

цитата:
и всё это из-за ноутбука

чи немає у вас проблем з дотриманням графіку користування (ігри, відео) ноутбуком? чи такий графік наявний?
які вимоги до навчання в батьків? наскільки ви можете і прагнете їх виконувати?
Добрий день. Співчуваю. Але як можна вам допомогти? Ви дитина ваших батьків, чи можете ви з ними говорити про те, щоб вони так з вами не вчиняли?
Тетяна Артеменко — психолог
Тетяна Артеменко психолог
Черкаси ·

Психолог більше не активний на сайті

А что у тебя с ноутбуком?